arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Sevgili İle Erkek Arkadaş Arasındaki Fark

 • İsim : Doğay
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Arkadaşlık
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 378
 • Sevgili İle Erkek Arkadaş Arasındaki Fark

  Doğay; Profiline Mesaj Gönder

  Bazen kişi gerçekten düzgün sürekli düzenli bir ilişki kurmak istemez. Ancak bunun yerine daha çok yüzeysel ve fazla çaba gerektirmeyen bir ilişki isterler. Ciddi bir ilişki yok aranız da ama yine de birlikte olmayı onun yanında olmayı seviyorsun. Ve kalbinde az yada çok da olsa bir yer var mı diye düşünüyorsunuz. Peki sevgili ile erkek arkadaş arasındaki fark bence çok fark vardır.

  Bunlardan en belirgin olanı sevgilinle ciddi ileriye dönük bir ilişki düşünmesen de yine hayatında olduğu için ona bağlısın ve saygı sevgi duyarsın. Ama günümüze baktığımızda artık kızların da erkeklerin de kız arkadaşları veya erkek arkadaşları var. Tabi bunda kötü bir şey yok. Bir kızın genç bir kızın hem erkek hem de kız arkadaşı olması normal bir durum ama erkek arkadaşını sadece arkadaş olarak görür. Sevgilisini daha farklı görür. Ve bir de şöyle bir durum oluyor. Sevgili hayatına girince bazı şeylerden insan ister istemez kısıtlanıyor. Ve bazıları bu kısıtlamaların için de erkek arkadaşları yakın arkadaşları da oluyor. Ve böyle bir durum istemediğinden ikisini dengede tutmak ve sıkıcı bir hal alıyor.Yakın sana karşı terbiyesizliğini görmemiş bir erkek arkadaşın olabilir. Erkek arkadaş sadece sevgili olacak diye bir durum söz konusu değil. Erkekten de arkadaş dost olunabilir. Ben etrafımda çok gördüm ve benim de yakın olduğum sevgili değiliz ama çok yakın iki dostuz. Benim her zaman yanımda oldu bana karşı hiçbir zaman saygısını terbiyesini kaybetmedi. Bunun için ben de sevgili ile erkek arkadaş arasındaki fark anlatmak en azından kendi örneklerim ile biraz açıklamak istedim.

  Özellikle biz okuldan beri arkadaşız ve şimdi ikimiz de kendi yuvamızı kurduk ama halen de görüşürüz eşlerimiz ile birlikte daha yakın bir arkadaşlık kurduk. Yani demek istediğim sevgili ile erkek arkadaş arasındaki fark çok fark vardır. Ve en önemlisi gerçekten değer verdiğin bir arkadaşın ise o dostluk saygı hiçbir zaman kaybolmuyor. Ancak sevgili o şekilde olmuyor zaman sonra sevgili olduğumuz kişiden ayrılıyoruz ancak arkadaş dediğin her zaman yanında olur ve kalır.

  Sevgili İle Erkek Arkadaş Arasındaki Fark - - Bayan, + Tümü - Yorum arkadaş 81 24 Ekim 2020 24 Ekim 2020 — 13:18

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017