arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Arkadaş Ve Sevgili Arasında Kalmak Sözleri

 • İsim : Sinem
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Arkadaşlık
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 461
 • Arkadaş Ve Sevgili Arasında Kalmak Sözleri

  Sinem; Profiline Mesaj Gönder

  İyi günler hiç en yakın arkadaşın ile sevgilin arasında kaldığınız oldu mu ben bugünlerde böyle bir sorun yaşıyorum ve gerçekten bu sorundan bunaldım ve bu yüzden de biraz olsun kafamı dağıtmak için arkadaş ve sevgili arasında kalmak sözleri ilanı açmak istedim.

  Belki dertleşe bileceğim konuşabileceğim bir arkadaş bulabilirim diye biraz da ilan açmak istedim. Aslında gerçekten arkadaş ve sevgili arasında kalmak sözleri yada bu durumu en çok ifade eden bir söz var mı bilemiyorum. Ancak yakın zamana kadar böyle bir sorun yaşamadım. Ancak son zamanda en yakın arkadaşım bana ya sevgilin ya ben dedi ve ben inanın ne yapacağımı bilemiyorum. İnsan o kadar çok zorlanıyor ki ben nasıl ve ne yapacağımı hangi koşulda bu durumu nasıl çözeceğimi bilemiyorum ve o kadar zor bir durum ki bir yandan öbürü arkadaşın dostun diğeri ise sevgilin sevdiğin aşık olduğun kişi nasıl bir seçim yaparsan yap birisini kaybetmek zorunda kalıyorsun. Ve ben böyle bir şey yada durum istemiyorum. Bu yüzden de bu konuda konuşabileceğim bir arkadaş aradığım için bu konuyu açmak istedim.

  Biraz olsun kafa dağıtmak ve bu durumdan uzaklaşmak istedim. Bazen inanın kendi halimde olmak istiyorum. Çünkü bu durumdan o kadar bunaldım ki ikisi de benim sevdiğim değer verdiğim kişiler ancak onlar anlaşamıyor yada aralarında sorun çıktı diye benim ikisinden birisini seçmem gerek gerçekten bu büyük bir haksızlık diye düşünüyorum. Benim durumu açıklayan en güzel şey bence arkadaş ve sevgili arasında kalmak sözleri olabilir diye düşünüyorum.

  Arkadaş Ve Sevgili Arasında Kalmak Sözleri - - Bayan, + Tümü - Yorum arkadaş 81 25 Eylül 2020 25 Eylül 2020 — 13:08

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017