arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Arkadaş Vs Sevgili Sözlük

 • İsim : Bilge
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Dul
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Arkadaşlık
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 392
 • Arkadaş Vs Sevgili Sözlük

  Bilge; Profiline Mesaj Gönder

  Arkadaşlık veya sevgili olsun zaten bana göre arkadaşlık olmadan yani arkadaş olmadan bir kişi ile direk sevgili olamazsın. Hayatına kim girerse girsin önce arkadaş olursun. Bunun için de bende arkadaş vs sevgili sözlük anlamlarına bakmak ve sizlere bildirmek yada bahsetmek istedim.

  Aslında sevgili her zaman yanın da olan seni anlayan kıskandığın kalbinde büyük bir sevgi beslediğin sevdiğin ve aşık olduğun kişi olur. Ancak arkadaş dediğin daha farklı olur arkadaş sevgilinden de yakın olur sana. Sevgilinle konuşamadığın şeyleri arkadaşınla sohbet ederek konuşarak halledersin ve bir de bu yüzden arkadaşlarınla birlikte sevgilinden daha fazla zaman geçirirsin. Hele yakın bir arkadaş senin sıkıntından üzüntünden kötü gününde iyi gününde her zaman yanında olur.Sevgilin ise ne kadar olmak istese de bazen olmayabilir. Bu yüzden bana göre sevgiliden önce bence arkadaşlık daha önemli ve daha kıymetli ve değerli geliyor bana. Bu nedenden dolayı da arkadaş vs sevgili sözlük anlamlarını bilmek ve anlamak önemli diye düşünüyorum. Ve bu yüzden de bende kendime arkadaş aramak sohbet edeceğim konuşabileceğim bir arkadaş aradığım için bu ilanı açmak istedim.

  Ben bu yüzden bu arkadaşlık sitesine hem kendi içimde ki duyguları yansıtmak için hem de bu ilanı açarak yani arkadaş vs sevgili sözlük ilanını açarak kendime arkadaş aradığımı ve gerçekten yakın bir arkadaşlık aradığımı belirtmek için bu ilanı açmak ve kendimi tanıtmak ve ne istediğimi belirtmek istedim.

  Arkadaş Vs Sevgili Sözlük - - Bayan, + Tümü - Yorum arkadaş 81 28 Eylül 2020 28 Eylül 2020 — 15:20

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017