arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Sevgili Olmayalım Arkadaş Kalalım

 • İsim : İrem
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Arkadaşlık
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 413
 • Sevgili Olmayalım Arkadaş Kalalım

  İrem; Profiline Mesaj Gönder

  Arkadaşlık karmaşık bir ilişkidir. Tıpkı aşk sevgili gibi o da karmaşıktır. Birine aşık olursun seversin ama o kişi seni nazikçe geri çevirir. Ve arkadaş kalalım olalım der. Ve sende buna evet demekten başka bir çare duyamazsın. Aslında reddedilmeyi de aşmak temek bir yetişkinlik tir. Ve o kişi sana sevgili olmayalım arkadaş kalalım demekle tamam dersin ve geri çekilirsin.

  Tüm duygularını hissettiğin tüm hisleri duyguları aşkını kalbine gömersin. Ve sana sessizce sorduğunda hala arkadaş mıyız diye sadece dudaklarından elbette kelimesi dökülür. Ama burada asıl gerçek ortaya çıkıyor. Birisini sevip onla arkadaş olmak hakkında hiçbir fikrin olmadığı ortaya çıkıyor ve ne yapacağını nasıl davranacağını bilemezsin.Arkadaşlık kelimesi esnek bir kelimedir. Bir düşünün sahip olduğunuz arkadaş türlerini. Arkadaşlık her söylediğimizde farklı bir anlama gelir. Hatta bir ilişkiyi tanımlamak için yakın olduğunuz kişi ile ilişkinizi tanımlamak için dostluk kelimesi daha yaygındır. İşte bunları bir düşündükten sonra birisini seversin tüm kalbinle ona karşı olan hislerini açıklarsın ama o gelir sana arkadaş olalım der. İşte bende sevgili olmayalım arkadaş kalalım bu yüzden kendime açıklamak istedim. Sen seviyorsun reddedilmeyi de büyük bir olgunlukla karşıladım ve ancak yine de nasıl arkadaş kalabileceğimi her gün onu gördüğümde kalbimde ki sevgiye nasıl dur diyeceğimi bilemiyorum.

  İşte bunun için de size de sevgili olmayalım arkadaş kalalım ne demek nasıl hissettirir bununla nasıl başa çıkılır hakkında fikir almak ve sormak istediğimden dolayı da bu arkadaşlık sitesine bu ilanı açmak ve en azından kendi düşüncelerimi kendi duygularımı burada paylaşmak ve biraz olsun rahatlamak istediğimden dolayı bu ilanı açmak istedim.

  Sevgili Olmayalım Arkadaş Kalalım - - Bayan, + Tümü - Yorum arkadaş 81 7 Kasım 2020 7 Kasım 2020 — 13:55

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017