arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Hem Sevgili Hem Arkadaş Sözleri

 • İsim : Yeldem
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Arkadaşlık
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 408
 • Hem Sevgili Hem Arkadaş Sözleri

  Yeldem; Profiline Mesaj Gönder

  Sözler artık hayatımızın önemli bir yerini temsil ediyor. Hayatımızda bir çok söz artık bizim için vazgeçilmez oldu. Canımız sıkkın olsa birisine kırgın olsak yada kızgın yada hem sevgili hem arkadaş sözleri olsa bile duygularımızı ve sevgimizi sözlerle ifade ediyoruz.

  Ve bu sözlerin için de en çok bizi ilgilendiren sanırım hem sevgili hem arkadaş sözleri olacağını düşündüm. Çünkü bir çok söz var nette ve bunlara aitte bir çok söz mevcut. Arkadaşlık veya sevgili bizim için çok önemlidir. İkisi de farklı olsa da arkadaşımız bizim hayatımızda ki en büyük armağandır. Tabi bu gerçek arkadaşlık olunca. Bir de sevgili olduğumuz kişi var. O da bizim hayatımız için büyük bir öneme ve değere sahiptir. Arkadaşlıklar sevgililer bizim için önemlidir. Hayatımızın en büyük öneme sahip olması da bu yüzden sanırım. Ben hem sevgilim benim için çok önemlidir. Ancak arkadaşlığımız yada arkadaşlarım da hayatımda benim için çok önemlidir. Arkadaşların olmasa senin yanında olacak kimse yoktur. Sevgilin olmasa da sevginin ne demek olduğunu bilemezsin. Bu yüzden bana göre ikisi de önemlidir.

  Bunun için de hem sevgili hem arkadaş sözleri bence hayatımızın büyük ölçüde bir önem katıyor. Özellikle sözler anlamlı olsun güzel sözler olsun yada arkadaşa ve sevgiliye söylenecek sözler olsun ve bu sözler aracılığı ile de duygularımızı arkadaşlarımıza sevdiğimiz kişiye olan ve onlara karşı hissettiklerimizi çok kolay bir şekilde açıklayabiliriz diye düşünüyorum.

  Hem Sevgili Hem Arkadaş Sözleri - - Bayan, + Tümü - Yorum arkadaş 81 14 Ekim 2020 14 Ekim 2020 — 11:09

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017