arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Sevgili Olmayalım Arkadaş Kalalım Sözleri

 • İsim : Melek
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Arkadaşlık
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 543
 • Sevgili Olmayalım Arkadaş Kalalım Sözleri

  Melek; Profiline Mesaj Gönder

  Ben sevgili ilişkisinden bıktım çünkü ne zaman birisine kendimi kaptırsam her zaman üzülen taraf ben oluyorum. Ancak artık üzülmek kendimi düşünme zamanı geldi diye düşünüyorum. Çünkü insanlar yada hayatıma girenler beni düşünmediği gibi ben neden onları düşünüyorum ki. Bu nedenden dolayı biraz olsun içimi dökebilmek için de sevgili olmayalım arkadaş kalalım sözleri arıyordum nette ve bu arkadaşlık sitesini buldum.

  Ve buraya kendi düşüncelerimi paylaşabileceğimi düşünerek bu ilanı açmak istedim. Maalesef birisini hayatına sokarsın ama üzülen sen olursun ona rağmen de hayatında kalmaya devam eder. Ancak artık bu durum değişti. Ben her şeye rağmen kendimden ödün vererek ne kadar ilişkinin devam etmesini istesem de karşı taraftan böyle bir şey gelmiyor. Aksine ben böyle yaptıkça o benden daha da çok uzaklaşıyor beni üzüyor bu yüzden artık bende kendimi düşünmem gerek ve bu yüzden de sevgili olmayalım arkadaş kalalım sözleri arıyorum. Ona söyleyebileceğim bir söz arıyorum çünkü artık sevgili olmak istemiyorum. En iyisi arkadaş kalabilmek ama onu da başarabileceğini düşünmüyorum. Ama yine de ben bu şekilde ayrılmak isterim kötü bir şekilde ayrılmak bana göre değil. Çünkü ne kadar beni üzse de sevmediğini düşünsem de ben sevdim ve ona değer verdim. Ve bir geçmişimiz var iyi veya kötü bu nedenden dolayı da ona söyleyebileceğim en güzel şeyle ayrılmak en güzel şekilde ayrılmak isterim.

  Bu nedenden dolayı da aklıma gelen en güzel şekil sevgili olmayalım arkadaş kalalım sözleri oldu ama buna uygun da bir söz arar iken bu arkadaşlık sitesini buldum ve bende en azından hem düşüncelerimi paylaşabileceğim bir yer olduğunu düşünerek hem de bana nasıl ayrılacağım konusunda yardım edebilecek dertleşe bileceğim bir arkadaş bulurum diye bu ilanı açmaya karar verdim.

  Sevgili Olmayalım Arkadaş Kalalım Sözleri - - Bayan, + Tümü - 1 Yorum arkadaş 81 6 Kasım 2020 6 Kasım 2020 — 12:44

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  1. Merhaba tanışalım buyur konuşalım ben welate arkadaş olalım.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017