arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Sevgili Mi Arkadaş Mı

 • İsim : Derin
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Arkadaşlık
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 381
 • Sevgili Mi Arkadaş Mı

  Derin; Profiline Mesaj Gönder

  Bir insan yalnızlığını nasıl anlatır ki yalnızsa yalnızdır. Bunu anlayabilmek için illa o kişinin size söylemesine yada yazı yazmasına gerek yoktur ki yalnızsa yalnızdır. Ve ne istediğini anlamak için illa bunu dile getirmesine yada söylemesine gerek yoktur bence. Ben de aslında ne istediğimi biliyorum arkadaş veya sevgili olabilecek bir arkadaş arkadaş aradığımdan dolayı sevgili mi arkadaş mı ilanını açmak istedim.

  Ben sevgili mi arkadaş mı olmada pek iyi değilimdir. Aslında edinmede pek iyi değilimdir. Pek duygularımı açıklayamam daha çok içine kapanık bir bayanım. Yaşım 26 bekar çalışan ailesi ile birlikte yaşayan pek sosyal bir hayatı olmayan içine kapanık bir bayanım. Daha önce sevgilim oldu ama dediğim gibi bu işlerde pek iyi olmadığımdan dolayı ayrıldık. Tabi insanı bu durum biraz üzüyor ancak sevgi dediğin bence senin buna rağmen yanın da olan dır. Gerçekten sevseydi gitmezdi diye düşünüyorum bunun için ben de o kadar üzülmedi. Daha çok iş evim ailem arasında vakit geçiren bir bayanım. Pek sosyal bir hayatım yok aslında fırsat olmuyor. Ben de bu nedenden dolayı da kendime uygun bir arkadaşlık sitelerine bakmaya karar verdim. Çünkü tek başına olmak da oldukça sıkıcı bir durum. Bu neden den dolayı da bu arkadaşlık sitesine bu ilanı açmak ve kendimi tanıtmak istedim.

  Benim gibi sevgili mi arkadaş mı arayan fark etmez konuşmak arkadaşlık yapmak da olur veya sevgili de olabiliriz bu bakımdan ilgilenen ilanıma ilgi duyan dürüst saygılı bey arıyorum. Lütfen dalga geçmek yada başka amaçlar için yazan kişilere kesinlikle cevap vermem. Beni anlayabilecek saygı ve sevgi duyabileceğim karşılıklı birbirimizi anlayabileceğimiz bir arkadaş veya sevgili edinmek istediğimden dolayı bu ilanı açmak istedim.

  Sevgili Mi Arkadaş Mı - - Bayan, + Tümü - Yorum arkadaş 81 5 Kasım 2020 5 Kasım 2020 — 12:02

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017