arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Sevgili Arkadaş Kalmak İstiyorsa

 • İsim : Bilen
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Arkadaşlık
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 426
 • Sevgili Arkadaş Kalmak İstiyorsa

  Bilen; Profiline Mesaj Gönder

  Sevgili ile arkadaş olmak bizim için biraz zor olsa da sevgili arkadaş kalmak istiyorsa başka yapacak bir şey yoktur pek. Sen sevsen de karşı taraftan sevgi göremiyorsan ve o sana arkadaş kalalım diyorsa mecbur arkadaş kalmak istiyorsa bu nedenden dolayı da ben de kendi kararımı vermek ve arkadaş kalmak istedim.

  Bunu ne kadar istemesem de arkadaş olmak istemesem de yine de sevdiğin kişi yada hoşlandığın kişi veya sevgilin artık olmadığını düşünüyorsa ve tek taraflı sevgi de yada bir ilişki yürümeyeceği için bu nedenden dolayı da sevgili arkadaş kalmak istiyorsa pek yapacak bir şey yok ve isteğine saygı gösterir ve arkadaş kalırsınız bu seni üzse de bu seni mahvetse de yapacak bir şey yoktur. Çünkü karşı taraf yada sevdiğin kişi artık seni o şekilde görmüyordur. Ve sevse zaten böyle bir şey istemeyeceğini bilirsin ve bu nedenden dolayı da ayrılmak zorunda kalırsın istesen de istemesen de bu konuda böyle olmaya devam eder.

  Bunun için de sevgili arkadaş kalmak istiyorsa ve bunun için de bu nedenden dolayı da bu konuda sevgili arkadaş kalmak istediği zaman bunu kabul etmekten başka bir çaren yoktur. Sevsen de sevgin olsa da yine de bu durumda kendine karşı en iyisi bu durumda bu nedenden dolayı da bu konuda bu duruma göre çare bulursun ve bunu önceden söylemek zorunda kalırsın. Ne olursa olsun amaç yine de aynı olur yalnızlık. Sevgiyi bilmediği için ayrılmak zorunda kalan ve arkadaş kalmak isteyen kendisi olduğu için yalnız kalmak istemesi de kaçınılmazdır.

  Sevgili Arkadaş Kalmak İstiyorsa - - Bayan, + Tümü - Yorum arkadaş 81 21 Ekim 2020 21 Ekim 2020 — 12:00

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017