arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Hoşlanılan Kızın Arkadaş Kalalım Demesi

 • İsim : Nuri
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bay
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Arkadaşlık
 • Aradığı : Bayan
 • Profil Skoru : 503
 • Hoşlanılan Kızın Arkadaş Kalalım Demesi

  Nuri; Profiline Mesaj Gönder

  Hayatım da bir kız vardı. Ve uzun zamandır tanıyordum hoşlanıyordum. Ancak bir türlü ona karşı duygularımı açıklayamadım. Ve bir gün artık açılmaya karar vermiştim. Ve açıldım ancak karşılık bulamadım. Hatta birbirimizi uzun zamandır tanıyorduk da. Peki sizin de hoşlanılan kızın arkadaş kalalım demesi sizi nasıl yıkar yada arkadaş kalalım dese siz ne yapardınız.

  Kendinizi benim yerime koyun ve bir düşünün.Sizin de hayatınız da hoşlandığınız sevdiğiniz uzun zamandır açılmayı düşündüğünüz bir kız var. Ve bir gün açılmaya karar veriyorsunuz artık. Hissettiğiniz ona karşı duyduğunuz bütün duyguları açıklamaya karar veriyorsunuz. Ve o size arkadaş kalalım yada ben seni arkadaş olmak istiyorum aynı duyguları hissetmiyorum diyor. Peki hoşlanılan kızın arkadaş kalalım demesi işte benim için de hayal kırıklığı oldu. O kadar uzun zamandır bekliyordum ki ve birbirimizi tanıdığımız için de aynı duyguları belki de o da bana karşı hissediyordur diye düşündüm ve aynı o şekilde çıkmadı. Aksine beni arkadaşı olarak gördüğünü ve o şekilde kalmak istediğini söyledi. İşte beni yıkan bu oldu. Tabi illa zorla sevgi olmaz. Ancak yine de böyle bir şey duymak beni yıktı. Onu o kadar sever iken ve birlikte olacağımızı düşünür iken böyle bir şey demesi beni gerçekten üzdü.

  İşte bende bu duyguları hissettiğim için bu şekilde biraz hem içimi dökmek hem de duygularımı en azından bir yere yazmak için buraya ilan açmak istedim. Evet belki beni anlayabilecek insan azdır ne demek istediğimi ne hissettiğimi ancak benim gibi bu duyguları yaşayan veya hoşlanılan kızın arkadaş kalalım demesi hayatında hoşlandığı kız var ise ve onun arkadaş kalmak isterse ancak o zaman benim hissettiklerimi anlayabilirsiniz. Tabi biraz da herkesin hissettiği duygular farklıdır.

  Hoşlanılan Kızın Arkadaş Kalalım Demesi - - Bay, + Tümü - Yorum arkadaş 81 5 Temmuz 2020 5 Temmuz 2020 — 12:55

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017