arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Kızın Seni Arkadaş Olarak Görüyorum Demesi

 • İsim : Metin
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bay
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Arkadaşlık
 • Aradığı : Bayan
 • Profil Skoru : 502
 • Kızın Seni Arkadaş Olarak Görüyorum Demesi

  Metin; Profiline Mesaj Gönder

  Hayatınız da sevdiğiniz değer verdiğiniz bir kız arkadaşınız var. Ve onu seviyorsunuz önem veriyorsunuz. Ancak bu kızın seni arkadaş olarak görüyorum demesi sizi ne kadar yıkar değil mi. Bir düşünsenize bu insanı ne kadar yıkar ve ne kadar acı verir böyle bir şey demesi.

  Bu ilanı yakın zamanda başımdan geçen ve aslında uzun zamandır sevdiğim ancak bir türlü açılamadığım bir kız vardı hayatımda. Ve en sonda açılmaya karar verdim. Hissettiğim bütün duyguları ona dökmeye söylemeye karar verdim. Ve birbirimizi uzun zamandır da tanıyorduk. Ancak bir türlü kendisine duygularımı açıklayamıyordum. En sonda ona kendi duygularımı açmaya karar verdim. Ve verdiğim gibi de üzüldüm. Çünkü o beni o şekilde sevmediğini o şekilde görmediğini gördüm. Ve o yüzden size de sorarım bir kızın seni arkadaş olarak görüyorum demesi ne kadar acı. Sen onu sever iken onun seni sevmemesi seni o şekilde görmemesi ne kadar acı verici umut yıkıcı bir durum değil mi. İşte bu duyguları yaşadığımdan dolayı bende kendi içimi rahatlatmak en azından bir yerde paylaşmak için bu arkadaşlık sitesine ilan açmak ve kendi düşüncelerimi duygularımı sizinle paylaşmak istedim. Maalesef bir kişiye duygu besliyorsak her zaman karşılığını alamıyoruz. Ve bazen uzaktan sevmekle yetinmek zorunda kalıyoruz. Ama her gün onu görmek her gün onu uzaktan sevmek beni artık çok yordu. Kalbime de söz geçiremiyorum ki unutmaya çalışmak gerçekten çok zor oluyor. Bazen diyorum ben neden bu kızı sevdim ki. Nasıl bu kadar uzaktan sevebildim diye kendime de şaşıyorum.Ama onu gördükçe sebebi de anlıyorum. Bir insanı dış görünüşüne göre sevmezsin. Hayatımda arkadaş olarak ne arkadaşlar oldu ne kız arkadaşlarım oldu. Onu unutmak için ama hiçbiri bana onun verdiği yada onu sever iken hissettirdiği duyguları yaşatamadı. O beni sevmese de arkadaşı olarak görse de ben onu neden sevdiğimi biliyorum.

  Onun huyunu insanlara karşı davranışını temiz kalbini saf ruhunu sevdim ben. O güzel gülüşlerini sevdim ben. Güldüğü zaman insanın içini ısıtan duyguyu sevdim ben. İşte o yüzden unutamıyorum onu işte o yüzden onu sevmekten bir türlü vazgeçemiyorum. O ne derse desin isterse beni kızın seni arkadaş olarak görüyorum demesi bile benim için önemli değil. Çünkü ben onu o beni sevmiyor iken de sevmiştim. Bu nedenle alıştım onu onsuz yaşamaya.

  Kızın Seni Arkadaş Olarak Görüyorum Demesi - - Bay, + Tümü - Yorum arkadaş 81 3 Temmuz 2020 3 Temmuz 2020 — 11:41

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017