arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Sevdiğin Kızın Arkadaş Kalalım Demesi

 • İsim : Selim
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bay
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Arkadaşlık
 • Aradığı : Bayan
 • Profil Skoru : 495
 • Sevdiğin Kızın Arkadaş Kalalım Demesi

  Selim; Profiline Mesaj Gönder

  Hayatınız da birisini çok seviyorsunuz. Kendinizden önce onu düşünüyorsunuz ve bir gün gelip size o kız sevdiğin kızın arkadaş kalalım demesi ne kadar kötü hissettiren insanı ne kadar yıkan bir durum bilemezsiniz. Ancak bu duyguyu yaşayan hisseden bilir ve anlar beni.

  Zamanın da sevdiğim hayatımın sonuna kadar onunla geçirmek istediğim bir bayan arkadaş sevgilim vardı. Her şey o kadar güzel gidiyordu ki bu duyguyu anlatamam. Zaten birbirimizi uzun zamandır tanıyorduk. Ve zaten kavuşmamız birbirimize açılmamız zamanımızı almıştı. Ancak her şeye rağmen bir gün hayatımız bu kadar güzel gider iken ortada hiçbir sorun yok iken bana gelip bir gün sevdiğin kızın arkadaş kalalım demesi ne kadar kötü bir durum bilir misiniz. Ben ilk olarak ne olduğunu neden böyle bir şey söylediğini anlamadım. Ancak zaman sonra anladım ki çok hastaymış ve beni düşünerek hastalığını söylememiş ve o yüzden de ayrılmak istemiş benden bunu çok uzun zaman önce öğrendim. Ve o zaman onun yanına koşarak gittim. Neden böyle bir şey istediğini anladım dedim. Ve dediği tek şey ben senin hayatını kendi hastalığımla mahvet edemem. Benim hastalığımla ömrünün geçmesini hayatının geçmesini istemem dedi. O gün onu biraz daha çok sevdim. Ve ne olursa olsun her zaman yanında olacağımı ve hiçbir yere gitmeyeceğimi söyledim. İşte bence aşk budur. Bana göre bu duygunun adı aşktır. İkimizin birbirimize hissettiğimiz duygular o kadar yoğun o kadar gerçek ki anlatamam. O beni düşünür ben ise onu düşünürüm.

  Hayatımızın geri kalanın da beraber geçirmek istediğimi söylediğimde ise ben yakın zamanda gideceğim bekleme beni dedi. Ve gitti işte o yüzden ben de burada bu yaşadığım duyguları anlatmak istedim. Ve sevdiğin kızın arkadaş kalalım demesi şeklinde bir ilan açmak istedim. Neden bir kızın yada hayatınız da ki sevdiğiniz insanın size gelip bir anda böyle bir şey söylediği zaman bir düşünün neden böyle bir şey istediğini düşünün. Tabi herkesin nedeni bu şekilde olmaz belki ama yine de vazgeçmeyin bence hissettiğiniz duygular gerçek ve samimi ise ve adına aşk diyebiliyorsanız vazgeçmeyin bence.

  Sevdiğin Kızın Arkadaş Kalalım Demesi - - Bay, + Tümü - Yorum arkadaş 81 1 Temmuz 2020 1 Temmuz 2020 — 15:10

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017