arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Kızın Arkadaş Kalmak İstemesi

 • İsim : Acar
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bay
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Arkadaşlık
 • Aradığı : Bayan
 • Profil Skoru : 512
 • Kızın Arkadaş Kalmak İstemesi

  Acar; Profiline Mesaj Gönder

  Merhabalar günaydın ben aslında uzun zamandır bu arkadaşlık sitesini takip ediyordum. Ancak bir türlü kısmet olup da kendi ilanımı açamadım. En son olarak bende ilk başta başımdan geçen bir olayı anlatarak kendi ilanımı oluşturmaya karar verdim. Aslında yakın zamanda başımdan geçen bir olay var. Ve bunu sizlerle paylaşmak isterim. İlk başta bir soru sormak isterim. Bir kızın arkadaş kalmak istemesi sizce ne demekdir. Yada neyi ifade ediyordur.

  Bir zamanlar çok sevdiğim bir kız vardı hayatım da. Ve aslında ortada bir durum da yoktu birbirimizi anlıyor huyunu biliyorduk. Birbirimize değer veriyorduk ve en önemlisi seviyorduk. Ama daha sonra ne olduysa bir gün gelip bana arkadaş kalmak istediğini söyledi. Bu yüzden bende zaten uzun zamandır düşündüğüm bu arkadaşlık sitesine kızın arkadaş kalmak istemesi şeklinde ilan açmak ve sizinle kendi duygu ve düşüncelerimi paylaşmak istedim. Ne yazık ki ortada hiçbir durum yok iken bir den hayatında ki sevdiğin kız gelip sana arkadaş kalmak istiyorum derse siz nasıl bir tepki verirsiniz. Ben onu çok seviyordum ve kendimden daha fazla onu ondan daha fazla düşünüyordum. Her anım onu mutlu etmek için geçerdi. Onun da beni sevdiğini biliyordum. Ama ne olduysa oldu ve bir sabah geldi ve bana arkadaş kalmak istediğini söyledi. Alsında ilk başta hiçbir tepki vermedim. Daha sonra ise neden diye sorabildim sadece. Ve bana bir açıklama yapmadan gitmeye karar verdi. Aslında bence bir açıklamayı hakediyordum. Ne olduğunu hata mı yaptığımı yoksa bilmeden onun kalbini mi kırdığımı bilmiyordum.

  Ve onun gitmesine izin vermeden önce ne olduğunu neden her şey güzel gider iken arkadaş kalmak istemesini sordum ve yine bir cevap alamadım. İşte bende sizlere de sorarım her şey güzel gider iken bir ilişki de bir kızın arkadaş kalmak istemesi neden olur ki neden ister ki böyle bir şeyi. Ancak işte yine de onun isteğine saygı gösterdim ve onu kırmamak için halen onu sevdiğim için ne istiyorsa öyle olsun dedim. Ama bir türlü bir şey anlamadım. Ve bir gün öğrendim ki amansız bir hastalığa yakalanmış ve beni düşünerek kendi hayatım kurmam için bana böyle bir şeyle gelmiş. Ve o günden sonra onu daha çok sevdim.

  Kızın Arkadaş Kalmak İstemesi - - Bay, + Tümü - Yorum arkadaş 81 28 Haziran 2020 28 Haziran 2020 — 14:12

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017