arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Bir Kızın Arkadaş Kalalım Demesi

 • İsim : Bartu
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bay
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Arkadaşlık
 • Aradığı : Bayan
 • Profil Skoru : 550
 • Bir Kızın Arkadaş Kalalım Demesi

  Bartu; Profiline Mesaj Gönder

  Bir kızın arkadaş olarak kalmak istemesi sevgili iken arada hiçbir sorun yok iken neden arkadaş olarak kalmak ister ki. Bunun için ben de burada kendi sorunumu paylaşmak hem de içimi dökmek için bir kızın arkadaş kalalım demesi ortada hiçbir sorun yok iken böyle bir şey istemesi gerçekten insanı çok üzüyor.

  Bende bu durumu yaşadım. Ortada ilişkimiz de hiçbir sorun yok iken böyle bir şey istemesi böyle bir durumun ortaya çıkması gerçekten bu durumun yaşanması gerçekten çok üzücü bir durum. Bu nedenden dolayı bir kızın arkadaş kalalım demesi beni çok üzdü. Bu kız sıradan normal bir arkadaşım olsa hiç böyle bir sorun olmazdı yada bu şekilde hissetmezdim. Ancak güzel giden bir ilişkimiz vardır ve ortada hiçbir sorun yoktu. Birbirimizin bir sıkıntısı olsa o söylemeden anlıyorduk. Her şeyden önemlisi sevgimiz vardı birbirimize karşı ancak daha sonra bu her şey bitmiş gibi bana bir gün çıkıp arkadaş kalalım demesi beni gerçekten mahvetti ve üzdü. İşte bu nedenden dolayı duygularımı düşüncelerimi biraz sizinle paylaşmak istedim. Ve biraz olsun size içimi dökmek sizinle duygularımı düşüncelerimi paylaşmak istedim. Ve bu yüzden bu arkadaşlık sitesine bu ilanı açmak istedim. Belki benim gibi bu durumu yaşayan arkadaşlar vardır. Ve birisine kendinden fazla değer verip sonra yarı yolda onsuz kalmak ne demek olduğunu anlarsınız. Ondan sonra bir süre hayatıma kimseyi sokmadım. Onla iken onun yanınday iken olduğum kadar huzurlu mutlu olamadım daha.

  İşte sevgi aşk böyle bir şey miş. Ve keşke herkes bunun kıymetini anlamını bilse. Çünkü bazıları kendilerini düşünerek seni düşünmeden kalbini kırabiliyor ve seni sonsuz bir boşluğa bırakıyor. İşte benim de yaşadığım duygu aynen bu şekilde bir süre sonra daha hayatıma kimse giremeyecek gibi. Çünkü nereye baksam nereye gitsem onun varlığını hissediyorum yanımda ve bu beni daha çok üzüyor. İşte bir kızın arkadaş kalalım demesi sadece kendini düşünmesi ve seni düşünmeden böyle bir şey istemesi bana göre çok saçma. Ortada bir sorun olup da bunu isteseydi inanın üzülmezdim. Ancak hiçbir sorun yok iken böyle bir şey istemesi beni mahvetti.

  Bir Kızın Arkadaş Kalalım Demesi - - Bay, + Tümü - Yorum arkadaş 81 29 Haziran 2020 29 Haziran 2020 — 15:09

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017