arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Eski Sevgili İle Arkadaş Olmak

 • İsim :
 • YAŞ :
 • Şehir :
 • Cinsiyeti :
 • Medeni Hali :
 • Eğitim Durumu :
 • Amacı :
 • Aradığı :
 • Profil Skoru : 418
 • Eski Sevgili İle Arkadaş Olmak

  ; Profiline Mesaj Gönder

  Merhaba ben buraya bir şey tanışmak en azından aklımda ki soru olan soruyu sormak ve fikir almak istediğim için arkadaşlık sitesine katılmak ilan açmak istedim. Benim sorum şu eski sevgili ile arkadaş olmak mümkün mü yada olunur mu çünkü ben ne yapacağımı bilemiyorum.

  Uzun süre boyunca hayatım da olan ve gerçekten çok sevdiğim onun için yapamayacağım hiçbir şey yoktu. Sevgilim vardı ancak ayrıldık ayrılalı 5 6 ay oldu yaklaşık ancak ve ayrıldıktan dan sonra uzun bir süre görmemiştim kendisini.Daha sonra bir gün bana mesaj attı ve arkadaş olmak istediğini sevgili kalamadık ama arkadaş olabiliriz. Ben senin arkadaşlığını dostluğunu kaybetmek istemiyorum dedi. Ben de kararsız kaldım açıkçası ne yapacağımı bilemedim ve cevap vermedim. Sonra benim gibi bu arkadaşlık sitelerine ilan açan kişileri gördüm ve bende ilan açmak ve bu soruyu sormak ve en azından ne yapabilirim olur mu böyle bir şey konusunda fikir almak istediğim için bu eski sevgili ile arkadaş olmak ilanını açmak istedim. Bana göre arkadaş olamayız ancak o kadar ısrar ediyor ki biz olabiliriz diyor ama amacı ne neden böyle bir şey istiyor yada arkadaş olarak kalabilir miyiz bilemiyorum açıkçası.Ben yakınımda onunla arkadaş olduktan sonra hayatına giren kişileri gördükçe çok canım yanar diye düşünüyorum çünkü çok sevmiştim halen de duygularım tam olarak bitmedi.

  Ve bu eski sevgili ile arkadaş olmak bana acı verir diye düşünüyorum. Çünkü yanımda arkadaşım olacak ve hayatına girecek olan yada hayatında birisi varsa o kişiyi sevdiği düşüncesi ben yanımda iken daha bir çekilmez olur diye düşünüyorum. Ben katlanamam ama ne cevap vereceğimi de bilemiyorum. Bu konuda sizlere danışmak ve biraz olsun sohbet etmek istediğim için bu ilanı açmak istedim.

  Eski Sevgili İle Arkadaş Olmak - - Bayan, + Tümü - Yorum arkadaş 81 10 Ekim 2020 10 Ekim 2020 — 13:05

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017