arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

En iyi arkadaşlık siteleri

 • İsim : Hicran
 • YAŞ : 31
 • Şehir : İzmir
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Dul
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Evlilik
 • Aradığı : Bey
 • Profil Skoru : 1691
 • En iyi arkadaşlık siteleri

  Hicran; Profiline Mesaj Gönder

  Merhaba ben Hicran 31 yaşındayım İzmir de yaşamaktayım. Daha önce bir evlilik yaptım, kısa süren bu evliliğimden çocuk sahibi değilim. Ayrılma nedenimiz anlaşamamak (genel olarak değil her şeye her konuda anlayışsız birisi olması) olarak özetleyebilirim. Ayrıldığım zamandan bu yana erkeklere olan güvenimi kaybettim ve bu durum beni daha çok aileme sarılmaya ayrıla daha çok işime zaman ayırmaya itti. Bu nedenle o zamandan bu yana anti sosyal biri oldum çıktım sanırım. Gezmeyi eğlenmeyi pek sevmeyen aksine işi ve ailesi ile geçirdiği zamandan zevk alan bir bayan oldum. Ancak artık yanızlık beni de etkilemeye başladı diyebilirim. Fazla gezmediğimden bir arkadaşlık sitesi En iyi arkadaşlık siteleri profili oluşturmak hayatımın şu döneminde bana çok makul göründü.

  Aradımğım bey benim gibi ciddi anlamda evlilik niyetleri olan ve burada bulunma nedeni kendine eş aramak olan bir bey olmalı. Ayrıca evliliğe hazır her beyde olması gerektiği gibi ailesine bakabilecek bir seviyede maddi gelire sahip olmalı ve sürekli bir işi olmalı. En fazla dikkat edeceğim nokta ise karşımdaki beyin dürüstlüğü ve derece dürüst bir yaşantı sürdürdüğü olacaktır. Dış görünüş ya da fiziki herhangi bir kriterim yok. Ben de asıl güzelliğin iç güzellik olduğuna inananlardanım artık başımdan geçen ilk olumsuz deneyim nedeniyler.

  Son olarak riterlerime uymayanlar ya da burada bulunma nedeni evlilik dışında farklı konularda olanlar En iyi arkadaşlık siteleri profilime yazmasınlar boşuna yanıt alamazlar. Kriterlerime uyuyorsanız hangi kriterlerime uyduğunuzu mesajlarınızda belirtin lütfen ki bileyim. Sonuçta hiç tanımadığım birinden gelen bir mesaj okuyor olacağım ve gayet masumane amaçlarla yazılmış bir mesaj da olsa kriterlerime uyuyor mu? Burada bulunma amacı nedir? Mesajı ile neyi amaçlamaktadır? Vb soruların yanıtlarını bilmediğim sürece yazmış olduğunuz mesajlarınıza da yazık olsun istemem açıkçası. Bu nedenle bir baç küçük notla profilimi tamamlamayı uygun gördüm. Mesajlarınızı bekliyorum.

  En iyi arkadaşlık siteleri - - Bayan, + Tümü, İzmir - Yorum arkadaş 81 21 Ocak 2018 14 Şubat 2018 — 14:01

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017