arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Aşk siteleri

 • İsim : Damla
 • YAŞ : 27
 • Şehir : İstanbul
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Dul
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Evlilik
 • Aradığı : Bey
 • Profil Skoru : 1688
 • Aşk siteleri

  Damla; Profiline Mesaj Gönder

  Merhaba ben Damla İstanbul da yaşıyorum 27 yaşında daha önce bir evlilik yapmış dul bir bayanım. Kısa süren ilk evliliğimden çocuk sahibi değilim. İlk defa bir arkadaşlık sitesi Aşk siteleri profili oluşturuyorum. Bu nedenle pek ne yazılır neler anlatılır bilemiyorum. Biraz diğer profillere bakarak da olsa Aşk siteleri profilimi tamamlamaya çalışacağım.

  Öncelikle ilk evliliğimi noktaladıktan bu yana çalışıp kendi ayakları üzerinde duran bir bayanım. Neredeyse tüm zamanımı işime ve kendime ayırıyorum ve bu bana huzur veriyor. Genç ve dul bir bayan olmak zor. Bu nedenle uzun süredir pek sosyalleşmiyorum. Arkadaş ortamım yok denecek kadar az. Bu başlarda gereksiz sözlerden uzak durmak için olsa da artık alıştım ve kendi halinde bir hayat sürmek bana çok daha fazla huzur veriyor.

  Aradığım bey herşeyden önce benim gibi ciddi evlilik planları olan boşa zaman harcama niyetinden olmayan bir bey olmalı. Bir diğer dikkat edeceğim nokta ise karşımdaki beyin ne kadar dürüst olduğu ve ne kadar dürüst bir yaşnatı sürdürdüğüdür ki bu ilk evliliğimde yaptığım hatayı yinelememek adına çok dikkat ettiğim bir noktadır. Diğer yandan her evliliğe hazır beyde olması gerektiği gibi ailesine bakabilecek bir seviyede geliri ve sürekli bir işi olması da maddi kriterim olarak yeterlidir. Pek maddi olarak büyük beklentilerim yok. Evimiz husurlu ve mutlu olsun yeter gerekirse ben de çalışmaya devam eder eşime ve evime seve seve katkıda bulunurum. Dış görünüş olarak herhangi bir kriterim yok. Onu düşünecek duruma geldiğimiz bir bey olur ise bizzat o zaman söylerim diye düşünüyorum.

  Aşk siteleri - - Bayan, + Tümü, İstanbul - 1 Yorum arkadaş 81 21 Ocak 2018 14 Şubat 2018 — 14:15

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  1. Selam hafta sonlarını beraber geçirebileceğim bir bayan arıyorum bu sen olabilirsin bence

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017