arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Ciddi Arkadaşlık Sitesi

 • İsim : Gül
 • YAŞ : 38
 • Şehir : Eskişehir
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Dul
 • Eğitim Durumu : Lisans
 • Amacı : Evlilik
 • Aradığı : Bey
 • Profil Skoru : 3307
 • Ciddi Arkadaşlık Sitesi

  Gül; Profiline Mesaj Gönder

  Ben Gül, Eskişehir de yaşamaktayım. Çalışan bir bayanım. Bu ilanı oluşturma ve burada olma amacım evlilik. Daha önce bir evlilik yaptım anlaşamadık boşandık. Çok kısa süren bu evliliğimden çocuk sahibi değilim. Yalnız yaşıyorum. Boşandığım zamandan bu zamana kadar hep yanız yaşayan, çalışan ve kendi ayakları üzerinde durabilen bir bayan oldum. Ancak artık yalnızlık ağır gelir oldu ve hayatın tüm güçlüklerine beraberce göğüs gerebileceğim bir eşe ihtiyacım var. İlk evliliğimde yaşadığım kötü tecrübe nedeniyle erkeklere olan güvenini yitirmiş bir bayan olarak kendimi işime ve evime verdim hep. Anlayacağınız üzere pek sosyal biri değilim. Bu nedenle bir arkadaşlık sitesinde ilan oluşturma gereği duydum.

  Aradığım bey Eskişehir ve çevresinden olursa önceliklerim arasında yer almakta. Evliliğim süresince de işime devam etmeyi planlıyorum. Yalnızlığımı paylaştığım ve daima kendi ayaklarım üzerinde durmamı sağlayan işimi bırakmayı istemiyorum. Bu nedenle evliliğinde eşinin çalışmasında sorun görmeyen beyler yazarlarsa ayrıca önceliklerim arasında yer almakta. Dürüstlük benim için çok önemli. Güven sorunu yaşayan bir bayan olarak karşımdaki beyin bana ne kadar dürüst bir şekilde yaklaştığı ve ne kadar dürüst bir hayat sürdürdüğü çok önemli. Maddi olarak büyük kriterlerim yok, evliliğe hazır her beyde de olması gerektiği gibi ailesine bakabilecek seviyede bir maddi gelire ve sürekli bir işe sahip olması benim için yeterli bir maddi kriterdir. Dış görünüş olarak herhangi bir kriterim yok. Benim için karşımdaki beyin dış güzelliğinden ziyade iç güzelliği, gönül güzelliği çok daha önemli. Son olarak ciddi amaçları olmayanlar yazarak ne benim zamanımı nede kendi zamanlarını çalmasınlar.

  Ciddi Arkadaşlık Sitesi - - Bayan, + Tümü, Eskişehir - 5 Yorum arkadaş 81 10 Nisan 2018 10 Nisan 2018 — 19:24

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  1. mrb ismim hakan yaşım 40 tanışmak istiyorum ciddiyim.

  2. Selam bende Eskişehir’de olgun bir bey sizle tanismak istiyorum.

  3. CANIM GÜL HANFENDİ BEN ESKİŞEHİR OLGUN ORSELLİ ÇAKIR KAHVERENGİ SACLIYIM KAHVERENGİ GÖZLÜYÜM 1,67 BOYUNDAYIM 65 KİLODAYIM 41 YAŞIMDAYIM.

  4. Sevgili Gül, uzun zaman Amerikada yaşamış İstanbul beyefendisi biriyim. Fethiyeye yerleşmeye çalışıyorum fakat İstanbul olmasında gerekirse hanım köylüde olurum. Kalbim nerede çarparsa! Çalışmana asla karşı olmam ama seni ben nasıl bekliycem. Daha detaylı görüşelim. Sevgilerimle. Muzaffer.

  5. Çok tatlısın tanışmak istiyorum

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017