arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Arkadaş Bulma Sitesi Bedava

 • İsim : Yekta
 • YAŞ : 25
 • Şehir : Çankırı
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Lisans
 • Amacı : Arkadaşlık
 • Aradığı : Bey
 • Profil Skoru : 1593
 • Arkadaş Bulma Sitesi Bedava

  Yekta; Profiline Mesaj Gönder

  Merhaba ben Yekta Çankırı da yaşıyorum. Arkadaşlık amacıyla buradayım. Daha önce çok rastladığım arkadaş bulma sitelerine hep bir profil eklemek istedirdim. Kısmet bu güneymiş. Şimdi bir profil ekleyip gelecek mesajları görmek sitedim. Arkadaşlık amacıyla buradayım. Seviyeli dürüstçe yazdığınız her mesaja cevap vermeyi düşünüyorum. Ancak seviyesiz, alakasız ya da tek kelimelik mesajları yanıtlamıyorum. En azından şimdilik öyle düşünüyorum. Maddi amaçlar ile burada değilim. Lütfen bu gibi saçma şeyler için bana yazmayın.

  Aradığım kişi özelliklerine gelecek olursak. Belli bir standartım yok yukarıda da belirttiğim gibi seviyeli mesajlar yazan herkese yanıt vermeye çalışacağım. Dürüst bir kişiliğe sahip olması benim için yeterli. Ayrıca diğer ilanları bu ilanı yazmadan önce gözettım ilk defa bu gibi bir ilan oluşturduğum için neler yazılır bir görmek istedim. Ancak o kadar açık gönüllülükle yazılan ilanlara tek kelimelik yanıtlar yazılması pek hoş olmamış gibi. Buna da değinemeden geçmek istemiyorum. Hayatları tek kelimeden ibaret olanlar yazmasınlar. Ben müneccim değilim o tek kelime ile ne derece dürüst biri olduğunuzu anlama şansım yok. Diğer gördüğüm ilan sahipleri de aynı düşücede olmalılar ki bu gibi mesajları yanıtlamamayı seçmişler. Tabi sizi zorlama şansım olamaz ancak yanıt alamayacağınızı bilin istiyorum tek kelime ile. Arkadaşlıklar evlilikler karşılıklı dürüstlük ve saygı ile başlar ve tek kelime ile ne şekil bir arkadaşlık ya da evlilik teklifi olabilir pek anlayamadım.

  Arkadaş Bulma Sitesi Bedava - - Bayan, + Tümü, Çankırı - Yorum arkadaş 81 4 Nisan 2018 4 Nisan 2018 — 14:49

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017