arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Ücretsiz Erkek Arkadaş Arıyorum

 • İsim : Gülfem
 • YAŞ : 26
 • Şehir : Karaman
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Lisans
 • Amacı : Arkadaşlık
 • Aradığı : Bey
 • Profil Skoru : 1186
 • Ücretsiz Erkek Arkadaş Arıyorum

  Gülfem; Profiline Mesaj Gönder

  Ben Gülfem Karaman da yaşayan 26 yaşında bekar bir bayanım. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Burada bulunma amacım arkadaşlık. Buna gereksiz mesajların örüne geçmek için biraz açıklama yapmak istiyorum. Aslında bu ilanı yazma amacım ciddi yani evlilik ancak benim hayalimdeki eş herşeyden önce hanımı ile çok iyi bir arkadaş olmalı. Yani her derdini sıkıntısını eşi ile konuşabilmeli, eşinin de derdini sorununu dinleye bilmeli. Kısaca iletişimimizin iyi olduğu en iyi arkadaşımın eşim olduğu bir yuva hayalim var. Burada bunu ne kadar başarabilirim bilmiyorum açıkcası ve ilk kez bir arkadaşlık sitesinde ilan oluşturuyorum. Bunu yaşayıp göreceğim herhalde.

  Aradığım bey herşeyden önce dürüst biri olmalı ve dürüst bir yaşantısı olması gerekli. Bence iyi bir eşin iyi bir arkadaş olabilmesi için dürüstlük ve dürüst bir şekilde konuşabilmesi önemli bence. Ayrıca maddi olarak beklentiler ile burada değilim. Yani her evliliğe hazır beyde olması gerektiği gibi ailesine bakabileek bir seviyede maddi gelire ve sürekli bir işe sahip her bey benim maddi kriterlerimi karşılıyor demektir. Ben daha önce evlenmemiş bekar bir bayan olarak eş adayımın da bekar daha önce evlenmemiş bekar bir bey olması uygun olur düşüncesindeyim. Fiziksel ya da dış görünüş olarak herhangi bir kriterim yok eçıkcası. Benim için asıl güzellik gönül güzelliği de diyebilirim. Kriterlerime uymayan ya da farklı amaçlar ile burada olanların mesaj göndermemelerini rica ediyorum. Bu gibi mesajları yanıtlamayı düşünmüyorum.

  Ücretsiz Erkek Arkadaş Arıyorum - - Bayan, + Tümü, Karaman - Yorum arkadaş 81 16 Mart 2018 16 Mart 2018 — 21:38

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017