arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Bedava arkadas siteleri

 • İsim : Aslı
 • YAŞ : 29
 • Şehir : Manisa
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Dul
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Evlilik
 • Aradığı : Bey
 • Profil Skoru : 1985
 • Bedava arkadas siteleri

  Aslı; Profiline Mesaj Gönder

  Aslı ben manisa da yaşıyorum. 29 yaşında dul bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ve çok kısa süren bu evliliğimden çocuk sahibi değilim. Ayrıldığım zamandan bu zamana kadar ailem ile yaşıyorum ve aynı zamanda çalışıp aileme destek olmaya çalışıyorum. Boş zamanlarımda gezmeyi eğlenmeyi çok severim. Evde kapalı kalmak pek bana göre değil. İnsanlara zor güvenen bir yapım var ve yeni arkadaşlıklar kurmakta güçlük çekiyorum. Bu nedenle beraber zaman geçirdiğim arkadaşlarım daima yıllardır tanıdığım insanlardan oluşur. Yeni arkadaşlıklar kurmakta güçlük çektiğim için Bedava arkadas siteleri profili oluşturmayı düşündüm. Buradan belki güvenebileceğim bir bey ile tanışma şansım olur diyerek. Ayrıca bu profili oluşturma amacım artık evlenip yuva kurmayı istememdir. Farklı amaçları olanlar farklı profillere yazarlarsa sevinirim.

  Bana yazacak beyler herşeyden önce Bedava arkadas siteleri profillerine evlilik amacı ile bakan beyler olmalıdırlar. İlk dikkat edeceğim ve en önemli kriterim ise karşımdaki beyin ne kadar dürüst bir kişiliği olduğu ve ne kadar dürüst bir yaşantı sürdürdüğü olacaktır. Maddi olarak pek bir beklentim yok evliliğe hazır her beyde de olması gerektiği gibi ailesine bakabilecek seviyede maddi bir gelire ve sürekli bir işe sahip olması yeterlidir. Dış görünüme pek önem vermiyorum, asıl güzelliğin kap güzelliği olduğuna inanıyorum artık ilk tecrübemden sonra. Medeni durumu dul olan beyler de bekar hiç evlenmemiş beyler de yazabilirler. Bu konuda tek şartım çocuk sahibi olmamaları olacaktır. Çocukları sevmediğimden değil aksine çok severim ancak böyle güzel bir olayın heyecanını eşim ile birlikte ilk kez yaşamayı çok istiyorum.

  Mesajına yanıt vermeyeceğim kişiler; profilimi okumadan profilim ile alakasız mesajlar gönderenler, evlilik dışında farklı amaçları olanlar, tek kelimeden fazlasını yazamayanlar şeklinde uyarı notumu da ekleyeyim.

  Ayrıca kriterlerime uyanlar da hangi kriterlerime uyduklarını, varsa kendi kriterlerini yazabilirler. Kendilerinden bahsedebilirler ki fikir sahibi olabileyim.

  Bedava arkadas siteleri - - Bayan, + Tümü, Manisa - 3 Yorum arkadaş 81 17 Şubat 2018 17 Şubat 2018 — 10:54

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  1. Burdan cok şey yazmıyacağım merak ettiklerini e postadan sorarsın.

  2. Ararmisin beni veya tel no mesaj at ben ararim.

  3. Ben Mesut Manisa Turgutlu dnm 36 ys tanış Mak isterim.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017