arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Arkadaş bayan

 • İsim : Aslı
 • YAŞ : 34
 • Şehir : Çanakkale
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Dul
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Evlilik
 • Aradığı : Bey
 • Profil Skoru : 1501
 • Arkadaş bayan

  Aslı; Profiline Mesaj Gönder

  Ben aslı 34 yaşında dul bir bayanım. Çanakkale de ailem ile yaşamaktayım. Daha önce başımdan kısa süreli bir evlilik geçti ve bu evlilikten çocuk sahibi değilim. Düşündüğümde yaşadıklarım ardında iyiki çocuk sahibi olmamışım ve bu yaşananlara şahit olmamış diyorum geçmişe baktığımda. Buraya Arkadaş bayan profili eklememin nedeni ciddi dürüst bir bey ile tanışarak evlilik yapmayı istememdir. Özetle bu profili ciddi niyetler ile ekliyorum ve benim gibi ciddi planları olmayanların profilime mesaj bırakmamalarını rica ediyorum. Ayrıldığımdan bu yana çalıyorum ve aileme destek oluyorum. Tüm zamanımı ailem ve işime ayırıyorum ve bu bana artık bir tesselli yaşama sevinci olmaya başladı. Bu durumdan pek şikayetçi değilim aksine beni çok mutlu ediyor. Ancak tüm zamanım bu şekilde dolu olduğundan sosyalleşecek pek zaman bulamıyorum ve evlilk niyetinde olsam da bu planları yapabileceğim bir bey ile tanışma şansım olamıyor. Başlarda dul bir bayan olarak bu çok iyi olsa da şu an hayatımın bu döneminde bir Arkadaş bayan profili açarak buradan gelen mesajlardan dürüst bir bey ile tanışmaya çalışmak bana çok mantıklı geldi açıkcası.

  Aradığım beyde en fazla dikkat edeceği ve olmassa olmaz özellik dürüst bir kişiliğe ve dürüst bir hayata sahip olması. Önceki evliliğim eşimin bana aşırı derecede söylediği yalanlar nedeniyle bitti ve artık dürüstlük konusunda beylere pek güvenim kalamdı. Beni inandırmanız zor olsa da ilk ve tek kriterim ile eğer dürüstlüğüne güvenirsem evlilik yolunda ilerleyebilirim diye düşünüyorum. Diğer kriterlerime gelince; evliliğe hazır her beyde olması gerektiği gibi ailesine bakabilecek bir gelire ve sürekli bir işe sahip olması ekonomik olarak benim beklentilerimi karşılayacaktır. Dış görünüş olarak bir kriterim yok artık asıl güzelliğin gönül güzelliği olduğuna inanıyorum. Benim gibi dul biri de olabilir bekar hiç evlenmemiş bir bey de olabilir. Bu konuda tek şartım çocuk sahibi olmaması. Çocukları sevmediğimden değil ancak bu çok önemli bir adım ve bu mutluluğu ilk kez olarak eşiminde benim gibi, benimle yaşamasını istiyorum. Kriterlerime uymayanlar mesaj atmazlarsa sevinirim. Alakasız kişilerden gelen alakasız mesajları yanıtlamayacağım. Kriterlerime uyan beylerin de hangi kriterlerime uyduklarını mesajlarında belirtmelerini rica ediyorum. Biraz olsun kendilerinden bahsedebilirlerse iyi bir ilk intiba olur düşüncesindeyim. Mesajlarınızı bekliyorum.

  Arkadaş bayan - - Bayan, + Tümü, Çanakkale - Yorum arkadaş 81 12 Şubat 2018 14 Şubat 2018 — 13:49

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017