arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Mektup Arkadaşı Arıyorum

 • İsim : Hande
 • YAŞ : 50
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Belirtilmemiş
 • Eğitim Durumu : Lisans
 • Amacı : Arkadaşlık
 • Aradığı : Belirtilmemiş
 • Profil Skoru : 1007
 • Mektup Arkadaşı Arıyorum

  Hande; Profiline Mesaj Gönder

  Konuya girişte mektup arkadaşı arıyorum demek bir arkadaşlık sitesinde biraz ilginç gelmiş olabilir. Özelliklede dijital bir çağda neden çıktı bu mektup işi diyebilirsiniz. Sanırım bu gibi sorular soranlar olacaktı ve haklılarda. Hemen kendimden bahsederek anlatayım.

  Hande ben 50 yaşında okumayı ve yazmayı çok seven genelde kendi halinde bir bayanım. Öğrenciliğim zamanında bu mektup arkadaşlığı işini çok yapardık. Artık telefondan ya da bilgisayardan bir çok arkadaşıma kolaylıkla ulaşabiliyorum. Ancak kendi ellerinden çıkmış, kendi kokuları ile bezenmiş o güzel mektup sayfalarının ya da zarflarının yerini hiç bir şey tutmuyor.

  Mektup arkadaşı arıyorum; Şimdilik kendim hakkında fazla bir bilgi vermiyorum. İlgilenenler kadar elbette ilgilenmeyenler de olacaktır. Bu nedenle boşa yer tutmasını istemedim. İlgilenen, benim gibi yazmayı seven ve o mektup heyecanının oldu günleri özleyen birileri var ise yazmalarını rica ediyorum. Cinsiyet önemli değil bay ya da bayan da olabilir. Önemli olan ortak bir zevke sahip olmamız ve bunu mektup arkadaşlığı ile süslememiz olacaktır.

  Artık yaşım sanırım biraz ilerledi ve dijital çağda yaşayan bu neslin biraz gerisinde kalmışım gibi geliyor. Keza bu dönemde kullanılan yapay iletişim şekilleri bana pek haz vermiyor. Benim için o eskide kalan, yetiştiğim dönemin gerçek sosyal ve birebir iletişim şekilleri çok daha hoş ve çekici geliyor.

  Benim gibi düşünmeyenler mutlaka olacaktır. Her görüşe ve düşünceye sonuna kadar saygı duyuyorum. Bu kişilerden tek ricam aynı saygıyı bana da çok görmemeleri ve ilgilenmedikleri bir konuda yazmamalarını rica ediyorum.

  İlanımda iletişim ve adres bilgilerim yer almıyor bunun farkındayım. Bunu özellikle seçtiği belirtmek isterim. Sonuçta bu ilana bakan herkes ile mektuplaşmak değil yalnızca bir ya da iki kişi ile arkadaşlık kurmak istiyorum. Bu nedenle ilanıma gelen yanıtlar arasından ben bu kişileri seçerek seçtiğim kişilere bilgilerimi göndermeyi tercih ediyorum. Artık telefon ya da mail ya da bir başka yoldan olur orası pek sorun değil. Önemli olan doğru kişilere benim isteğim dahilinde yazmam.

  Yazmayı çok sevdiğimden ilanımın girişinde bahsetmiştim. Kısa tutmaya çalışırken bir hayli uzadı sanırım. Bunun için şimdiden özür diliyorum. Bana yani ilanıma ayırdığınız zaman içinde şimdiden minnettarım. Mutlu günler, güzel dostluklar sizinle olsun.

  Mektup Arkadaşı Arıyorum - - Bayan, + Tümü - 2 Yorum arkadaş 81 16 Eylül 2019 16 Eylül 2019 — 11:54

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  1. Sizi tanımak isterim.

  2. Sizi tanımak isterim.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017