arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Tatil Arkadaşı Arıyorum

 • İsim : Sude
 • YAŞ : 35
 • Şehir : Balıkesir
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Belirtilmemiş
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Arkadaşlık
 • Aradığı : Belirtilmemiş
 • Profil Skoru : 2114
 • Tatil Arkadaşı Arıyorum

  Sude; Profiline Mesaj Gönder

  Sude ben tatil arkadaşı arıyorum. Arkadaşlık ilanları arasında dolaşırken bir kaç ilanda restladığımda ben de bir tatil arkadaşlığı için ilan eklemek istedim. Duygusal bir arkadaşlıktan bahsetmiyorum. Maddiyatımızı hafifletecek yok ve barınma masraflarını ortak ödeyebileceğim tek ya da aileler var ise bana yazarlarsa sevinirim.

  Balıkesir de yaşıyorum ve öncelikli olarak yakınlarımda bulunan ve tatil öncesi yüz yüze görüşüp, tanışıp ve detayları tartışabileceğim tatil arkadaşı arıyorum. Yaşım 35 yakın yaş grupları yazarlarsa tatil esnasında ve yol esnasında en azından iletişimimiz daha iyi olur ve daha renkli bir tatil dönemi geçirmiş oluruz.

  Zaman olarak bu yıldan geçti artık sanırım. Önümüzdeki yaza kadar gelen mesajlar olur ise karşılıklı konuşup değerlendirmek istiyorum. Mantıklı gelenler ile detayları ve planları yaparak önümüzdeki yıl tatilimi yalnız yapmaktan farklı bir şekilde yapmak istiyorum.

  İlk defa diğer ilanları örnek alarak böyle bir işe kalkıştım. Umarım mutlu bir tatil geçiririm ve takip eden yaz dönemlerinde de aynı şekilde bir kaç defa daha tatil anısı biriktirim. İlanım ile alakası olmayan mesajlarınızı görmezden gelmeyi planlıyorum. Bu sayede siz ve ben de gereksiz polemikten uzak kalacağız düşüncesindeyim.

  Son olarak bu fikir neden mantıklı geldi diye soranlar olabilirler. Kısaca bu konuya değinmek istiyorum. Sürekli bir yıl boyunca çalıştıktan sonra daha önce gittiğim ve artık aşina olduğum yerlere giderek tatil yapıyormuş gibi yapıyorum. Artık iş ile pek bir farkı kalmadı gibi geliyor. Keza aynı zamanlarda aynı yerlerde aynı şeyleri yapmak bu demektir. Ancak tatil arkadaşlığı ile eğer dürüst insanlar ile iletişim kurma şansım olur ise tabi. Her tatil döneminde yeni aileler ya da yeni insanlar ile tanışmış olacağım. Ayrıca benden farklı tatil yerleri ve gezi tecrübeleri ile bana daha önce bulunmadığım tatil yerleri için güzel fikirler ve imkanlar sağlayabilecekleri düşünüyorum.

  Tatil Arkadaşı Arıyorum - - Bayan, + Tümü, Balıkesir - 3 Yorum arkadaş 81 19 Eylül 2019 19 Eylül 2019 — 13:15

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  1. Mrb şeker kız ben kemal ayvaliktayim aklina düşerse burdayim

  2. sude hanım mete ben edremitteyim tanışalımmı.

  3. slm cnm nasılsın bursa merkezde yalnız yaşıyorum lütfen bana ulaşırmısın dilediğin yere tatile gidebiliriz cnm.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017