arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Arkadaş Arıyorum Sitesi

 • İsim : Ayperi
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Belirtilmemiş
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Arkadaşlık
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 836
 • Arkadaş Arıyorum Sitesi

  Ayperi; Profiline Mesaj Gönder

  Arkadaş arıyorum sitesi herkesin genellikle bu gibi sitelerde takıldığı arkadaşlık kurmak amacıyla insanların iletişim kurdukları bir yer. Her çeşit insan kendine uygun kendi ile anlaşabileceği bir arkadaş buluyor ve bu ortamı burada sağlıyorlar. Aslında o kadar kötü bir şey değil. Kimseyi görmeden kendine yeni arkadaşlıklar kurup tanımadığın insanlarla sohbet ediyorsun. İçini döküyorsun buradan tanışıp evlenenler de ciddi arkadaşlıklar kurup ileriye dönük evlenmeyi düşünen karar veren insanlar da var.

  Gerçekten tuhaf insanların hayatlarındaki en duygusal zaman kendini yalnız hissettiğin ve bu yalnızlığı arkadaş arıyorum sitesi vb. yerlerde kendini yalnız hissetmemek için ilan açıp arkadaşlık dostluk sevgili eş bulabiliyorlar. Şimdi günümüzde dışarıda yeni arkadaşlar bulmak veya herhangi bir sosyal ortama kabul edilmek daha zor. O yüzden İnternet aracılıyla burada arkadaşlık edinmek daha kolay oluyor. Çünkü bir ortama kabul edilmeme gibi ya da o ortamı yaratmaya çalışmak için uğraşmıyorsun. Gayet samimi daha içten bir şekilde konuşabileceğin seni dinleyebilecek insanlar buluyorsunuz burada. Eğer bir gün yolunuzu kaybederseniz, bir çocuğun gözlerinin içine bakın. Çünkü bir çocuğun bir yetişkine her zaman öğretebileceği üç şey vardır; 1.Nedensiz yere mutlu olmak… 2.Her zaman meşgul olabilecek bir uğraş bulmak… 3.Elde etmek istediği şey için var gücüyle savaşmak.

  İstediğin gibi ilan açabiliyorsun istediğini söyleyebiliyorsun daha rahat içini döküyorsun güzel bir anını hikayeni paylaşabiliyorsun. Seni yadırgamak sana bir şey söylemek illa kendini sevdirmeye çalışmak yok. İnsanlar daha rahat hissettiğini söylebiliyor. Arkadaş arıyorum sitesi olarak bana en uygun benim en rahat hissettiğim yer burası kendimi iyi düşündüğümü rahat söyleyebiliyorum. Ben bunları yazdım arkadaşlık etmek isteyen bay bayanların mesajlarını bekliyorum. Amacım sadece arkadaşlık konuşmak dediğim gibi insan burada daha rahat daha özgür oluyor.

  Arkadaş Arıyorum Sitesi - - Bayan, + Tümü - Yorum arkadaş 81 27 Kasım 2019 27 Kasım 2019 — 20:26

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017