arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Tanışma siteleri ücretsiz

 • İsim : Arzu
 • YAŞ : 31
 • Şehir : Ardahan
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Dul
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Evlilik
 • Aradığı : Bey
 • Profil Skoru : 1832
 • Tanışma siteleri ücretsiz

  Arzu; Profiline Mesaj Gönder

  Merhaba ben Arzu Ardahan da yaşıyorum. 31 yaşında dul çocuk sahibi olmayan bir bayanım. Buraya bir evlilik profili oluşturma nedenim pek sosyal biri olmamamdır. Çok kısa süren ilk evliliğimden çocuk sahibi değilim. Boşandığımız zamandan bu yana çalışan kendi ayakları üzerinde duran bir bayanım. Genellikle evcimen bir yapım var fazla gezmeyi eğlenmeyi sevmem. Aksine evde zaman geçirmeyi severim. Bu benim boşandıktan sonra ayakta kolaylıkla kalmamı sağlayan bir özelliğim oldu. İşe başladıktan sonra tüm zamanımı işime ve artanı da evimde değerlendirdim ve iş hayatına kolayca uyum sağladım denebilir. Ancak zaman ilerledikçe insan bir dert ortağı, hayata karşı beraber dik durabileceği bir eşin yokluğunu hissediyor. Bu nedenle buraya bir profil oluşturarak dürüst bir bey arayışına girmeye karar verdim.

  Aradığım bey herşeyden önce dürüst bir küşüliğe ve dürüst bir yaşantıya sahip olmalı. Benim gibi evcimen bir bey olur ise çok daha kolay anlaşırız düşüncesindeyim. Ayrıca benim gibi dul bir bey de olabilir, dul çocuk sahibi olmayan bir bey de olabilir. Çocukları sevmediğimden değil aksine çok severim ancak çocuk sahibi olmak benim için çok önemli bir gelişme ve böyle önemli bir adımın ilk heyecanını eşim ile birlikte yaşamayı çok istiyorum. Maddi olarak bir beklentim yok. Ancak olması gerektiği gibi evliliğe hazır her bey gibi ailesine bakabilecek bir seviyede maddi geliri ve sürekli bir iş sahibi olması yeterli. Dış görünüş olarak herhangi bir kriterim yok. Asıl güzelliğin iç güzelliği, kalp güzelliği olduğunu düşünenlerdenim.

  Evlilik düşüncesinde olanlar yalnızca profilime mesaj bırakırlarsa sevinirim. Başka amaçlar için mesaj bırakanara yanıt vermeyi düşünmüyorum. Mesajlarınızda biraz kendinizden bahsedebilirsiniz sizin hakkınızda fikir sahibi olabilmem için. Kriterlerime uyuyorsanız hangi kriterime uyduğunuzu ya da kendi kriterlerinizden bahsedebilirsiniz. Mesajlarınızı bekliyorum.

  Tanışma siteleri ücretsiz - - Bayan, + Tümü, Ardahan - Yorum arkadaş 81 19 Şubat 2018 19 Şubat 2018 — 20:28

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017