arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Bedava Bayan Arkadaş Bulma Sitesi

 • İsim : Ülkü
 • YAŞ : 40
 • Şehir : Bolu
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Dul
 • Eğitim Durumu : Lisans
 • Amacı : Evlilik
 • Aradığı : Bey
 • Profil Skoru : 2832
 • Bedava Bayan Arkadaş Bulma Sitesi

  Ülkü; Profiline Mesaj Gönder

  Ben ülkü Bolu da yaşıyorum ve aynı zamanda burada çalışıyorum. Dul yalnız yaşayan bir bayanım. Buraya ilan ekleme amacım ciddi ve evlilik niyeti ile bu ilanı oluşturuyorum. Ciddi düşünen ve dürüt bir bey ile tanışarak yalnızlığımı paylaşmak, evlenmek istiyorum. Bu zamana dek bir kez evlilik yaptım ve bu evlilikten çocuk sahibi değilim. Tüm zamanım işim ile geçiyor ve kalan zamanımda da dul bir bayan olarak gezmektense boş zamanımı kendime ayırmayı tercih ediyorum. Bu nedenle de bir arkadaşlık ilanı sitesinde evlilik ilanı oluşturmak bana çok makul göründü.

  Aradığım bey herşeyden önce dürüst bir kişiliğe ve dürüst bir yaşantıya sahip olmalı. Benim gibi dul beyler öncelikli tercihlerim arasında yer almakta. Benzer yaşanmışlıkların daha kolay birbirimizi anlamamıza yardımcı olacağını düşünüyorum. İlk evliliğimde yaşadığım kötü tecrübe yüzünden pek erkeklere güvenemez oldum. Bu nedenle yukarıda ilk kriter olarak dürüstlüğü belirttim. Kriterlerime uyduğunu düşünen beyler ile karşılıklı güven sorununu aşmadan ciddi bir şeyler düşünemem gibi geliyor. Maddi olarak yüksek beklentiler içinde değilim. Olması gerektiği gibi ailesini bakabilecek bir seviyede maddi gelire ve sürekli bir işe sahip olması benim için yeterli. Bolu ve çevresinden olması benim için çok iyi olur. Keza işimi bırakmayı istemiyorum ve evliliğim ardından da işime devam etmeyi düşünüyorum. Yeri gelmişken evlilikte eşinin çalışmasına karışmayacak beyler yazarlarsa sevinirim. Kriterlerime uyan beylerin mesajlarını bekliyorum.

  Bedava Bayan Arkadaş Bulma Sitesi - - Bayan, + Tümü, Bolu - 7 Yorum arkadaş 81 4 Nisan 2018 4 Nisan 2018 — 15:06

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  1. nasip dönüş olursa.

  2. bana varır mısın.

  3. Ülkü Hanım tanışmak istiyorum Karabük’ten Kenan.

  4. SELAM ÜLKÜ TANIŞALIM KONUŞALIM ARKADAŞ OLALIM İERDE ANLAŞIR EVLENİRİZ KIZ

  5. MERHABA ADIM TARIK YAS52DULUM TANIŞALIM ANLAŞIRSAK EVLILIK YAPARIZ YAS ARAMIYORSN.

  6. slm ben islam ara konusalim.

  7. Mrh tnslm ankaradan talip.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017