arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Kız Bulma Siteleri

 • İsim : Büşra
 • YAŞ : 28
 • Şehir : Muş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Lisans
 • Amacı : Evlilik
 • Aradığı : Bey
 • Profil Skoru : 1433
 • Kız Bulma Siteleri

  Büşra; Profiline Mesaj Gönder

  Ben Büşra Muş da yaşayan 28 yaşında bekar bir bayanım. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Buraya ciddi amaçlar ile ilan ekliyorum. Dürüst bir bey ile tanışabilirsem evlilik amacı ile bu ilanı oluşturuyorum. İlk kez bir arkadaşlık ilanı oluşturuyorum bu nedenle ne şekilde mesajlar gelir ya da bu ilana ne yazılmalı pek bilemiyorum. Yazmam gereken ilanımda bulamadığınız merak ettiklerinizi mesaj ile sorabilirsiniz. Zevkle yanıtları dürüstçe yazılan mesajları. Biraz kendimden bahsetmek gerekirse çalışıyorum, muş da ailem ile yaşıyorum. Pek gezip eğlenmek gibi alışkanlıklarım yok daha çok evcimen bir bayanım denebilir. Bu nedenlede genelde yeni biri ile tanışma şansım olamıyor. İşte bu yüzden de profil oluşturmak için bir arkadaşlık sitesi ararken bu steye rastladım ve ilan eklemek istedim.

  Aradığım bey Muş ve çevresinden de olabilir başka illerden de olabilir. Muş ve çevresi tabi öncelikli tercihlerim arasında yer almakta. Çalışıyorum ve işimi bırakmak istemiyorum. Evliliğim sonrasında da işimi sürdürme niyetindeyim bu nedenle evliliğinde eşinin çalışmasında bir mahsur görmeyen beyler de öncelikli tercihlerim arasında yer almaktadır. Tabi ne kadar dürüst bir kişiliği ve ne kadar dürüst bir yaşantısı olduğu da ayrıca önemli benim için. En fazla üzerinde duracağım konulardan denebilir. Çok yüksek maddi beklentilerim yok. Evliliğe hazır her beyde de olması gerektiği gibi ailesine bakabilecek seviyede bir maddi geliri ve sürekli bir işi olması benim için gerekli maddi kriterleri karşılaması demektir. Dış görünüşüne özen gösteren bir bayan olarak eş adayımdan da dış görünüşüne özen götermesini beklemekeyim.

  Kız Bulma Siteleri - - Bayan, + Tümü, Muş - Yorum arkadaş 81 7 Nisan 2018 7 Nisan 2018 — 18:35

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017