arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Erkek arkadaş arıyorum telefonum

 • İsim : Gülay
 • YAŞ : 30
 • Şehir : Isparta
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Dul
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Evlilik
 • Aradığı : Bey
 • Profil Skoru : 1773
 • Erkek arkadaş arıyorum telefonum

  Gülay; Profiline Mesaj Gönder

  Merhaba ben gülay ısparta da yaşıyorum. Daha önce bir evlilik yaptım aytıldım. Bu evlilikten çocuk sahibi değilim. Benim gibi dul çocuk sahibi olmayan bir bey ile tanışarak evlenmek istiyorum. Bu profili oluşturma amacım bu.

  Daha önceki evliliğim çok kısa sürdü. Evlilikten sonra insanların birbirlerini tanıdıkları çok doğruymuş. Bu nedenle artık tam olarak tanıdığıma inanmadan ve tam anlamıyla güvenimi kazanamayan hiçbir bey ile bu gibi planlar yapmama kararı aldım. Kısaca yaşadığım bu kötü tecrübe erkeklere olan güvenimi aldı görütdü diyebilirim.

  Ben 30 yaşında, çocuk sahibi olmayan, çalışan ve ailesi ile yaşayan bir bayanım. Tüm zamanımı ailem ve işime ayırıyorum. Bu durumda beni çok mutlu ediyor diyebilirim. Evcimen bir bayan olarak evlendiğimde hayalimdeki evlilik hayatı da bu şekilde. Ayrı ayrı sokakta vakit geçireceğimize evim, eşim ve ileride olur ise evladıma tüm zamanımı ayırmayı istiyorum. Maddi olarak evleneceğim beyden çok bir beklentim yok. Ben de çalışan bir bayan olarak gerekirse çalışma hayatıma devam eder aileme katkı sağlarım ve evimde huzur ve mutluluk hakim olduğu sürece bu da beni üzmez aksine ben de mutlu olurum.

  Genel olarak ilk ve en çok üzerinde duracağım kriterim güven. Bu da dürüst bir yaklaşım ve dürüst bir yaşantıdan geçiyor. Dürüstlüğü hayatının tam ortasında barındıran beylerin mesajlarını bekliyorum. Maddi konulardan yukarıda bahsetmiştim tekrar yazma gereği duymuyorum. Dış görünüş olarak belli kriterlerim yok. O noktaya geldiğimde kendim sorararım diye düşünüyorum. Mesajlarınızı bekliyorum.

  Erkek arkadaş arıyorum telefonum - - Bayan, + Tümü, Isparta - Yorum arkadaş 81 1 Ocak 2018 14 Şubat 2018 — 14:40

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017