arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Ev Arkadaşı Arıyorum Malatya

 • İsim : Açelya
 • YAŞ : 23
 • Şehir : Malatya
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Öğrenci
 • Amacı : Arkadaşlık
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 985
 • Ev Arkadaşı Arıyorum Malatya

  Açelya; Profiline Mesaj Gönder

  Ben ilk başta size neden burada bulunduğumu açıklayayım. Amacım hem arkadaş edinmek hemde uyum sağlayabilirsem tanıştığım anlaşabildiğim birisiyle burada ev arkadaşı arıyorum Malatya yaşayan ve ev arkadaşı arayan kişiler bayanlar bulmak için bu arkadaşlık sitesine ilan açmak istedim.

  Yaşım 23 öğrenciyim aynı zamanda çalışıyorum bir tane ev arkadaşım var ikinci bir ev arkadaşı arıyoruz ortak kararımız. Ancak okulda veya dışarıda bulamadık. Arkadaşlara da haber verdik. Sonra ben internet üzerinden ev arkadaşı arayanlara bakınca bu arkadaşlık sitesi karşıma çıktı. Benim gibi ilan açanlar olduğunu gördüm. Bende hem arkadaşlık amacı ile belki biraz bu koşuşturmacının içinde arkadaş edinirim diye ve belki de ev arkadaşı arıyorum Malatya yaşayan bir kişi ev arkadaşı arayan bir bayan arkadaş bulurum hem diye bu nedenle burada ilan açmaya karar verdim. Ve şimdiki zamanı düşününce internettin bu kadar yaygın olduğu bir zamanı düşününce artık insanlar herkes işini İnternet üzerinden hallediyor, alışverişlerini olsun arkadaşlıklarını olsun, şimdiki zamanda internet çok kullanıldığı için bende burada ilan açmak veya bulunmak çok doğal geldi.Dürüst, saygılı, samimi, içten sıcak kanlı bir bayanım. Diğer ev arkadaşım da bu şekilde ve samimi bir arkadaşlığımız var. Evi ortak kullanıyoruz ve iyi anlaşıyoruz. İki ev arkadaşı olmayı kabul eden ve bizim gibi olan anlaşabildiğimiz bir bayan arkadaşla ev arkadaşı olmak ve arkadaş olmak isterim.

  Ev arkadaşı arıyorum Malatya yaşayan ve öğrenci veya çalışan yalnız yaşayan bir bayan da olabilir. Bunlar bizim için sorun olmaz. Evin giderlerine ortak olabilecek güvenilir temiz bir bayan arkadaş arıyoruz. Sorumluluklarını iyi bilmesi ve yerine getirmesi bizim için önemlidir. Aklıma gelenler bu kadar eğer ilgilenen ev arkadaşı arayan bayan arkadaşlar varsa iletişim kurmasını bekleyeceğim. İyi günler.

  Ev Arkadaşı Arıyorum Malatya - - Bayan, + Tümü, Malatya - 1 Yorum arkadaş 81 28 Şubat 2020 28 Şubat 2020 — 12:54

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  1. Bana ulasin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017