arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Arkadas Arama

 • İsim : Oya
 • YAŞ : 46
 • Şehir : Düzce
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Dul
 • Eğitim Durumu : Lise
 • Amacı : Evlilik
 • Aradığı : Bey
 • Profil Skoru : 2379
 • Arkadas Arama

  Oya; Profiline Mesaj Gönder

  Merhaba ben Oya Arkadas Arama ilanımı ciddi evlilik amacı ile oluşturuyorum. 46 yaşındayım, dul bir bayanım, yanız yaşayan aynı zamanda çalışan kendi hayatını idame ettirmeye çalışan biriyim. İlk evliliğım uzun zaman önce çok kısa süren bir kötü tecrübe olarak noktalandı. Bu evlilikten çocuk sahibi değilim. Burada evlilik amacı ile bulunuyorum. Maddi sorunlarım yok, yani maddiyat peşinde değilim.

  Nasıl Biri İçin Arkadas Arama İlanımı Oluşturuyorum?

  Öncelikle benim gibi ciddi amaçlar ile burada bulunan yani evlilik düşüncesi ile burada bulunan biri olmalı. İl önemli değil ancak Düzce olur ise güzel olur. Mevcut işimi sürdürmüş olurum. Maddiyat peşinde değilim. O nedenle şunu olsun bunu olsun demeyeceğim. Yalnızca olması gerektiği gibi sürekli bir işi ve ailesine bakabilecek bir geliri olması yeterli. Benim gibi dul çocuk sahibi olmayan beyler öncelikli tercihlerim arasında yer almaktalar. Son olarak ilk yaşadığım kötü tecrübem nedeni ile iç güzelliğe dış güzellikten fazla önem veren karşı cinse çok zor güvenen biri oldum denebilir. Yani dürüst bir kişilik ve dürüst bir yaşantı olmazsa olmazlarımdan.

  Notlarım!

  Biraz kendimden bahsetmişken ve biraz da aradığım kişinin temel kriterlerinden bahsetmişken son olarak bir kaç not da ekleme gereği duydum. Uyarılardan oluşacak notlarım gereksiz yere kimsenin zamanını çalmamak ve gereksiz yere benim de zamanımı boşa harcamamak adına nacizane ricalardan oluşacaktır. Fazla burnu havada biri olmasam da yanıt vermeyeceğim kişileri öncelikle belirtmiş olmak benim sonrasında yanıt vermediğimde içimin rahat olmasını da sağlayacak.

  Öncelikle öylesine bir Arkadas Arama sitesinde bir profil oluşturan biri değilim yani zaman geçirmek için burada değilim. Bu nedenle zaman geçirmek için burada bulunan kişilerin bu ilan dışında daha uygun ilanlara yazmalarını rica ediyorum. Maddi amaçlar ile burada değilim bu nedenle ne maddiyat ile etkilemeye çalışın ne de maddiyata dayalı saçma sapan tekliflerde bulunun. Bu gibi mesajlara kesinen geri dönüş yapmayacağım. Diğer yandan 40 yaş altı beyler ilgi alanıma girmiyor bu nedenle yazmamalarını rica ediyorum. Boş yere zaman harcayıp yanıtsız kalmanız hoş olmaz.

  Arkadas Arama - - Bayan, + Tümü, Düzce - 3 Yorum arkadaş 81 21 Ekim 2018 21 Ekim 2018 — 19:10

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  1. Oya hanım , evlilik konusunda son derece ciddi ve samimiyim . Eşi vefat tmiş, yalnız yaşayan , Kahramanmaraş’ta ikamet eden emekliyim . Düzce’de de çalıştım , oşehri bilirim . Sizin şartlarınızın dışında ; size göre yaşım biraz ileri. Yaş konusunun dışında sizinle anlaşacağımı düşünüyorum . Bu nedenle tanışma teklifinde bulunuyorum .,karar sizin . Hayırlısı olması dileği ile selam ve sevgiler.

  2. MERHABA BEN TARIK YAŞ52ISDERN TANIŞALIM.

  3. selam mesajınızı gördüm sizinle arkadaş olmak istiyorum numaram.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017