arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Sohbet Forum Siteleri

 • İsim : Esma
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Arkadaşlık
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 102
 • Sohbet Forum Siteleri

  Esma; Profiline Mesaj Gönder

  Eskiden Sohbet Forum Siteleri olduğu kadar şimdi yaygın olmasa da bizim zamanlarda internetin gelmesi ile birlikte insanlar forumlarda takılıyor oralarda bilgi paylaşımı yada sohbet ediyorlardı. Ve gerçekten de iyi arkadaşlıklar da kuruluyordu. İşte bende bunun için sohbet forum siteleri bakmak istedim.

  En azından eskisi kadar olmasa da şimdi de bir kaç sohbet forum siteleri halen ayakta durmakta. Ancak buralarda da kimse takılmıyor. Ben 35 yaşında bekar bir bayanım. Benim yaşımda olan herkes forumlarda takıldıysa bilebilir bu durumu. Sosyal medyanın azlığı ve o kadar çok olmaması nedeni ile birlikte forum siteleri kuruluyordu. Ve buralarda insanlar arkadaşlık kurup sohbet edip yada bilgi paylaşımında tartışmalarda bulunuyordu. Şimdi intenete şöyle bir baktığımda bu durumun ne kadar az olduğunu gördüm. Bana sorarsanız halka açık bir şekilde herkesin görebileceği bir yerde bir çok insanlar tanışmak bir konu hakkında konuşmak bence çok güzel bir durum o yüzden de forum siteleri bence bunun için çok ideal bir ortam oluşturuyor. Ancak şu an bayan sosyal medyaların çok olması ve insanların artık birbiri ile tanışabileceği bir çok ortam olması nedeniyle bu gibi yerler unutuldu yada takılanlar bizin gibi o eskiyi özleyen ve orayı alışkanlık haline getiren kişiler oluyor.

  Bende bunun için buraya en azından biraz olsun bu konu hakkında konuşabileceğim sohbet edebileceğim bir arkadaş bulmak istediğim için sohbet forum siteleri ile konuşup tartışabileceğim bir arkadaş bulmak istiyorum. Bu konu hakkında konuşmak isteyen arkadaşların cevaplarını beklerim.Şöyle bir baktığımızda bu eski yerlerde arkadaşlıklar daha samimi daha içten oluyordu da diyebiliriz.

  Sohbet Forum Siteleri - - Bayan, + Tümü - Yorum arkadaş 81 15 Mart 2023 15 Mart 2023 — 11:56

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017