arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Ailemin Sohbet Günlüğü

 • İsim : Peri
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Arkadaşlık
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 106
 • Ailemin Sohbet Günlüğü

  Peri; Profiline Mesaj Gönder

  Sohbet etmek yeni insanlarla tanışmak yada hayatında eşi benzeri olmayan sana güzellikler katan yeni heyecanlara tanık olmak veya seni anlayan dinleyen her zaman yanında olan bir arkadaşa sahip olmak çok güzle bir duygu. Bende bu yüzden ailemin sohbet günlüğü konusuna değinmek ve size bu konu hakkında biraz olsun hissettiklerimi anlatmak isterim.

  İnsanlar yeni birisiyle tanışırken veya hayatına yeni kişiler sokar iken biraz gergin biraz çekingen olabiliyor. Özellikle içine kapanık insanlar veya çok arkadaş çevresi olmayan bu konuda aktif olmayan kişilerde bu daha çok gözlemleniyor. İnsanların doğal özellikleri olan iletişim bazı kişiler için oldukça zor olabiliyor. Ve bu durum karşısında da insanlar bu içine kapanık çekingen ruh halinden çıkmak için ailemin sohbet günlüğü gibi sohbet edecek ve arkadaş edinebilecek yeni ortamlar aramaya ve bu ortamlarda takılmaya başlıyor. Aslında ne kadar doğal bir durum olsa da eskiden bu durum oldukça tuhaf karşılanıyordu. Ancak şimdi teknolojinin hayatımıza daha çok etkisi olduğundan internet ortamında tanıştığın bir kişi ile arkadaşlık kurmak yada evlilik gibi ciddi bir ilişki bile düşünmek artık o kadar da tuhaf yada bunu duyan kişilere o kadar bambaşka bir şey gibi gelmiyor. Aslında bu konulara girme sebebim ise annem ile babamın tanışma hikayesini ve onu anlatan bir günlük bulmam ile başladı. Ne kadar kendi ayakları üstünde duran bir bayan olsam da ailemin bu hikayesini dinleyince bende buraya bir ilan açmak istedim.

  En azından bu yazdıklarım yada yaşadıklarım bir yerde bulunsun istedim. Tabi bende interneti kullanıyorum ve diğer sosyal medyaları da gerektiği kadar kullanıyorum. Ama dediğim gibi annemin ve babamın internet ortamında tanıştığından ve bu şekilde evlendiğinden haberim yoktu ve bu durumu çevreleri de tuhaf karşıladıklarını öğrenince insanların bu konulara karşı eskiden yaklaşımını merak ettim doğrusu ve bunun içinde ailemin sohbet günlüğü okuyarak bunu anlamaya çalıştım.

  Ailemin Sohbet Günlüğü - - Bayan, + Tümü - Yorum arkadaş 81 18 Ocak 2023 18 Ocak 2023 — 12:40

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017