arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Sohbet Chat Odaları

 • İsim : Belgin
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Arkadaşlık
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 106
 • Sohbet Chat Odaları

  Belgin; Profiline Mesaj Gönder

  Merhabalar Sohbet Chat Odaları sohbet etmek konuşmak yeni arkadaşlıklar kurmak ve özellikle yeni insanlarla tanışmak için chat odaları olduğu gibi bazı sohbet chat odaları da yeni yeni insanlarla iletişim kurabileceğimiz ve özellikle arkadaşlıklar kurabilmek ve yalnızlığımızı gidermek için mükemmel bir ortam olabilir.

  Ancak baktığımızda insanlar yalnızlıklarını gidermek için bu gibi yerlerden yada chat odalarından uzak durmakta haliyle de bende hak veriyorum. Çünkü bazı yerler oldukça saçma ve insanların duygularını kandırmaya ve senin vaktini boşa harcamana neden oluyor. Ancak bunun için bir yer kötü geldi diye bütün yerleri de suçlamak veya öyle olacağı anlamına da gelmiyor. İşte bunun için de kendisine göre en uygun olanı bulabilmek de önemlidir. Benim için arkadaşlık kurabileceğim sohbet edebileceğim veya sohbet chat odaları olarak odalarda konuşabileceğim ve sohbet edebileceğim yeni arkadaşlıklar kurabilmek isterdim. Ancak dediğim gibi bunu tam olarak karşılayabilecek en azından benim beklentimi tam olarak karşılayabilecek bir arkadaşlık sitesi de tam olarak bulamadım bu zamana kadar ancak şimdi biraz daha bakınca bu arkadaşlık sitesini buldum ve buraya bir ilan açıp ben de kendimi tanıtmak istedim. Ben bekar çalışan bir bayanım. Arkadaşlık kurmak yeni insanlarla tanışmak beni anlayacak dinleyecek bir arkadaş aramak istedim.

  Benim gibi düşünen ve arkadaşlık kurmak isteyen ve yeni insanlarla tanışmaya ve konuşmaya çalışan arkadaşlık ortamını genişletmek veya yalnızlığını gidermek için seni anlayan dinleyen bir kişiye ihtiyaçın var ise ve bunun için de tam olarak uygun yer arıyorsan sohbet chat odaları tam olarak sana göre diyebiliriz. İlgilenen arkadaşların cevaplarını beklerim.

  Sohbet Chat Odaları - - Bayan, + Tümü - Yorum arkadaş 81 25 Ocak 2023 25 Ocak 2023 — 13:38

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017