arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Mynet Sohbet

 • İsim : Nur
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Arkadaşlık
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 103
 • Mynet Sohbet

  Nur; Profiline Mesaj Gönder

  Mynet Sohbet etmek birisiyle konuşmak birisiyle dertleşmek bayan olarak seni anlayan dinleyen birisine rastlamak gerçekten güzel bir durum olur diye düşünüyorum. Ancak şu an günümüze baktığımızda eskisi gibi samimi sohbetler insanların birbirini anladığı durum yok gibi. İşte bende bunun için mynet sohbet bakmak istedim.

  Aslına bakarsanız eskiden de o kadar çok değildi bu sohbet odaları chat odaları yada buna benzer insanların birbiri ile iletişim kurduğu yerler eskiden o kadar çok yoktu. Ve bu yokluğun vermiş olduğu durum ile birlikte insanlar buldukları sohbet yerlerine o kadar bağlı idi ki saygılı sohbet seni anlayan dinleyen dertleşebileceğin karşında ki kişiye karşı saygı ve güvenin olduğu bir ortam vardı diye düşünüyorum. Çünkü insanlar az olan bir şeye sıkı sıkı bağlı olur çünkü çeşitlilik azdı ve buralarda da insanlar gerçekten aralarında çoğu samimi dostluklar kurmuş hatta ciddi ilişkiler kuranlar bile olmuştur. Ancak şimdi zamanımıza baktığımızda ve mynet sohbet eskiden olduğu gibi sohbet etmek için güzel bir ortamdı. Ancak şu an günümüzde insanlar her elini attığı yerde bu tarz odalar yada chat odaları siteleri bulmakta ve bunun çok olması ile birlikte ortada samimiyet pek oluşamıyor.

  Sonuçta burada bulamadı ise kendine uygun arkadaşı diğer tarafta bulabileceğine inanıyor. Aslında burada olduğu gibi yada eskiden az olması yada şuan çok olmasının bir sorun olabileceğini hiç düşünmemiştim. Ama insanlar yani biz bundan etkileniyoruz. Bence yine aynı şeyin samimiyetin ve güvenin olduğu ortamlar oluşabilir diye düşünüyorum tıpkı mynet sohbet olduğu gibi yine olabilir diye düşünüyorum.

  Mynet Sohbet - - Bayan, + Tümü - Yorum arkadaş 81 8 Mart 2023 8 Mart 2023 — 10:52

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017