arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Arkadaş Bulmak

 • İsim : Busenur
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Arkadaşlık
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 677
 • Arkadaş Bulmak

  Busenur; Profiline Mesaj Gönder

  Arkadaşı sohbeti kendini dinleyen anlayan birisiyle sohbet etmeyi en önemlisi de güvenebileceği bir arkadaş bulmak herkes ister. Ve insanın hayatında nadir görülen bir durumdur. Tabi herkesin arkadaşı vardır. Ancak benim öyle bahsettiğim arkadaşlık gelip geçici olanlar değil benim bahsettiğim arkadaşlık uzun sürenler birbirini anlayan dinleyen dostluk bakımdan arkadaşlıktan bahsediyorum.

  Bu bakımdan arkadaş bulmak zor. Birbirini kırmayan anlayan dinleyen her zaman yanın da olan destek olan zor zamanlarında yanında olan bir arkadaş bulmak gerçekten zor ve gerçekten bulması da edinmesi de zor. Sonsuz güvenebileceğin sana karşı her zaman dürüst olan acıtsa da sana karşı her zaman gerçekleri söyleyen bir arkadaş bulmak gerçekten zor. Ve ayrıca arkadaşını dostunu doğru kişi bakımdan seçmek de gerçekten zor. İnsanlar kolayca arkadaş edinildiğini düşünüyor. Evet seni anlamayan dinlemeyen zor zamanın da yanında olmayan dürüst güvenilir bir arkadaş olmadan bir çok arkadaş edinebilirsin. Ama o zaman bir zor duruma düşsen yada bir şey paylaşsan o edindiğin arkadaşlar yanında olmaz. Çünkü gerçek arkadaşlık değil ve bu nedenden dolayı yanında olmayabilir. Oysa gerçek bir arkadaş bu şekilde olmaz. O her zaman senin yanında olmaya çalışır kötü bir durum yaşadığında bile seni desteklemeye seni anlamaya sana yardım etmeye çalışır ve iyi zamanın da da yanında olur. İşte benim bahsettiğim arkadaşlık bu bunu söylemeye anlatmaya çalışıyordum.

  İnsanlar kolay bir şekilde arkadaş edindiğini düşünür. Ancak bana göre arkadaşlık kolay edinilen kolay bulunan bir şey yada bir olgu değil. Ve ben hiçbir zaman kolayca arkadaş edinemedim. Her zaman güvenebileceğim beni anlayabilecek benim yada birbirimizin yanında olabileceğimiz bir arkadaş aradım.İşte arkadaş bulmak arkadaş edinmek aslında iyi ve kötü olarak seçilmeli. Çünkü bazı kişiler senin iyiliğini istemez. Ve seni olmadık alışkanlıklara sürükleyebilir. Bu yüzden eskiden beri derler arkadaşını iyi seçmek gerek.

  Arkadaş Bulmak - - Bayan, + Tümü - Yorum arkadaş 81 9 Temmuz 2020 9 Temmuz 2020 — 14:24

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017