arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Arkadaş Bul Programı Nasıl Kullanılır

 • İsim : Ferah
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Arkadaşlık
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 578
 • Arkadaş Bul Programı Nasıl Kullanılır

  Ferah; Profiline Mesaj Gönder

  Kendi yaş aralığında cinsiyetin de yaşadığın yere yakın veya yaşadığın yerde artık bekar yada isteğine göre arkadaş bulmak çok kolay nasıl mı yakınlarda keşfettiğim ve henüz denemediğim bir uygulama buldum. Ancak bunun arkadaş bul programı nasıl kullanılır yada nasıl çalıştığı hakkında bir fikrim yok pek bu nedenden dolayı belki bilen kişiler olur diye buraya ilan açmak istedim.

  Daha önce bu arkadaşlık sitesine ilan açmıştım ve aslında memnun da kaldım. Ancak yakınlarda keşfettiğim arkadaş bul programı nasıl kullanılır yada aranızda telefona indirerek kullanılan bu arkadaş bul programları hakkında bilgisi olan nasıl kullanıldığına dair fikri olan arkadaşlar bulmak için bu ilanı açmak istedim.Aslında telefona indirilen bir uygulama olsun yada bu şekilde evde bilgisayarın da olsun bu arkadaşlık siteleri herkes tarafından kullanılıyor ve artık insanlar etkileşim kurmak sosyalleşmek veya hayatına yeni insanlar katmak için bu uygulamalara bakıyorlar ve buralardan destek alıyorlar. Aslında kötü bir durum değil bu aksine insanlar artık günlük hayatında bulamadığı arkadaşlıkları ilişkileri bu gibi arkadaşlık sitelerinde veya uygulamaların da arıyorlar. Yalnızlıklarını gidermek için kimisi konuşmak sohbet etmek için kimisi arkadaşlık kurmak için kimisi hayatını birlikte geçirebileceği sadece saygı ve güvenin olduğu dürüst bir insan arıyorlar. İşte bende bunları bildiğim için ve kendim pek sosyal bir bayan değilim. Hayatım iş ve ev arasında geçiyor. Ve bunca zaman hep yalnız kaldım. Aslında artık bu yalnızlığa kendimi kendim ittim. Çünkü başkaları için uğraşmaktan sırf diğerleri mutlu olsun diye kendi mutluluğumu isteklerimi önemsememekten bıktım ve bunaldım.

  Artık biraz olsun kendimi düşünmek biraz olsun kendi hayatıma bakmak ve artık ben onlar için sırf fedakarlık yapmak yerine biraz da benim için uğraşılmasını fedakarlık yapılmasını istediğimden dolayı kendime telefondan daha çok uygulama kullanmak istediğimden dolayı bu arkadaş bul programı nasıl kullanılır nasıl çalışır hakkında biraz bilgi almak istiyorum. Kullanan arkadaşların cevaplarını bekliyorum.

  Arkadaş Bul Programı Nasıl Kullanılır - - Bayan, + Tümü - Yorum arkadaş 81 27 Temmuz 2020 27 Temmuz 2020 — 15:15

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017