arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Arkadaş Bulmak Sitesi

 • İsim : Tuanna
 • YAŞ : 29
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Arkadaşlık
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 617
 • Arkadaş Bulmak Sitesi

  Tuanna; Profiline Mesaj Gönder

  Arkadaş edinmek istemek arkadaş bulmak istemek aslında herkesin istediği bir şey diye düşünüyorum. Ve bu nedenden dolayı bende arkadaş bulmak sitesi aradığım için ve daha sonra bu arkadaşlık sitesini buldum ve buraya ilan açmak ve sizlere kendimi tanıtmak istedim.

  Ben 29 yaşında bekar çalışan ailesi ile birlikte yaşayan bekar bir bayanım. Çalışıp hem aileme destek olmaya hem de kendi ihtiyaçlarımı gidermeye çalışıyorum. Hem de aynı zamanda aileme destek olmaya çalışıyorum ne kadar bir şeylere ihtiyacımız olmasa da bir şey istemeseler de yada maddi yönden bir sıkıntı çekmesek de ben aileme destek oldukça mutlu oluyorum. Biraz da neden arkadaşlık sitesi aradığımı söylemek isterim. Ben pek sosyal bir bayan değilim ailem ve işim arasında bir hayatım var.Aslında bu halimden de memnunum bir şikayetim yok. Ancak yine de insan bazen arkadaşı olsun sohbet edecek birisi olsun istiyor ve bende bu düşünceyle arkadaş bulmak sitesi aradım çünkü oturup sohbet edebileceğim konuşabileceğim arkadaşlık kurabileceğim arkadaş arıyordum. Bunun için bu arkadaşlık sitesine ilan açmak ve kendimi sizlere tanıtmak ve belki benim gibi arkadaş edinmek konuşmak yeni insanlarla tanışmak isteyen arkadaş bulabilirim düşüncesindeyim. Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı evine ailesine düşkün bir bayanım.

  Eğer benim gibi arkadaş edinmek konuşmak sohbet etmek tanışmak yeni insanlarla konuşmak isteyen bir bayanım. Maddi bir amaç için yada beklenti için burada değilim benim gibi arkadaş edinmek sohbet etmek isteyen konuşup tanışmak isteyen bayan arkadaş veya erkek arkadaşların cevaplarını beklerim. Benim gibi arkadaş bulmak sitesi ile ilgilenen ve arkadaşlık arayan bayan veya erkek arkadaşların cevaplarını beklerim. Yaşı önemli değil ve bekar olması yada evlenmiş ayrılmış olması önemli değil veya sorun olmaz.

  Arkadaş Bulmak Sitesi - - Bayan, + Tümü - 1 Yorum arkadaş 81 11 Temmuz 2020 11 Temmuz 2020 — 14:21

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  1. Merhaba Tuanna, seninle tanışmak isterim sende istersen tabii, Bende senin gibi sürekli evden iş işten eve gider, ailemle yaşayıp ailesine destek çıkan bekar bir adamım. Çok yönde ortak yanlarımız olduğunu düşünüyorum. Sende istersen tanışabiliriz.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017