arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Arkadaş Bulmak İstiyorum

 • İsim : Mısra
 • YAŞ : 33
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Arkadaşlık
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 561
 • Arkadaş Bulmak İstiyorum

  Mısra; Profiline Mesaj Gönder

  İyi günler ben aslında arkadaş edinmek için yada arkadaş bulmak istiyorum bunun için de arkadaşlık sitesine ilan açmak istedim. Herkesin ilan açma sebepleri farklı olabilir kendisine göre. Benim de kendime göre sebeplerim var ilan açma sebebim.

  Ben pek sosyal bir bayan değilim.Yaşım 33 bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran bir bayanım. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Çünkü kendime göre birisini bulamadım doğru kendime göre aynı fikirde hayatımı bir ömür boyu yanında olabileceğim güvenebileceğim yani kısacası evleneceğim doğru kişiyi bulamadım. Bunun için de evlilik gibi bir düşüncem yoktu. Ancak bu arkadaşlık sitesini uzun zamandır takip ediyordum. Ve benim gibi ilan açan arkadaşlar olsun okudum ve benim gibi arkadaş edinmek isteyen veya arkadaş arayan veya evlilik amacı ile yazan arkadaşlar olsun bir sürü arkadaşlık sitesi var bunun için ben de bu arkadaşlık sitesine bunun için bu ilanı açmak ve kendimi sizlere tanıtmak istedim. Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı evine ailesine bağlı bir bayanım. Benim amacım buraya arkadaş bulmak istiyorum ve bunun için ilan açmak istedim. Benim gibi arkadaş arayan konuşmak isteyen yeni insanlarla tanışmak isteyen dertleşmek seviyeli konuşmak arkadaşlık yapmak isteyen arkadaş arıyorum kendime.

  Dürüst, saygılı, samimi olması benim için önemlidir. Yaşadığı yer veya evlenmiş ayrılmış veya bekar olması benim için sorun olmaz. Sonuçta arkadaş edinmek istiyorum ve özel hayatı beni ilgilendirmez diye düşünüyorum. Benim istediğim seviyeli bir sohbet etmek konuşmak tanışmak arkadaşlık kurmak istediğimden dolayı arkadaş bulmak istiyorum ilanını açmak istedim. Benim gibi düşünen bayan veya erkek arkadaşların cevaplarını beklerim.

  Arkadaş Bulmak İstiyorum - - Bayan, + Tümü - Yorum arkadaş 81 12 Temmuz 2020 12 Temmuz 2020 — 15:02

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017