arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Arkadaş Bulma Sitesi Tavsiye

 • İsim : Arya
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Arkadaşlık
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 763
 • Arkadaş Bulma Sitesi Tavsiye

  Arya; Profiline Mesaj Gönder

  İyi günler ben aslında uzun zamandır arkadaşlık sitesi arıyordum. Hatta bir kaç yere tavsiye almak için yazı da yazdım veya arkadaş bulma sitesi tavsiye istedim ancak pek oralı olan yada cevap veren çıkmadı. Neden uzun zamandır nette aradığımı söylemek gerekirse de.

  Aslında bir sürü arkadaşlık siteleri var. Evet çeşit çeşit arkadaşlık siteleri mevcut. Ama kimi siteler ücretli ve yada kayıt ister iken ücretli kimi siteler de kayıt olur iken ücretsiz olsa da içinde arkadaşlarla konuşmak için veya tanışmak için belli bir kuralları gereği ücretli olan kısımları var. Ve bende böyle bir şey istemediğimden dolayı ve ayrıca anladığım kadarı ile bazı sitelerde yada bu şekilde olan siteler hem uzun zaman bekleyiş gerektiğinden hem daima aktif olman gerektiğinden ve ayrıca pek ciddi değil de daha çok arkadaş o zaman için konuşacak kişiler daha çok işin eğlencesinde olan ve bu şekilde arkadaşlık kuran ve gelip geçici bir arkadaşlık kuran arkadaşlar olduğunu düşünüyorum. Zaten benim gibi seçici veya araştıran uzun zaman kişiler ne demek istediğimi anlayabilir ve bilebilir diye düşünüyorum. Bunun için de ben de arkadaş bulma sitesi tavsiye istedim. Ve bir kaç tavsiye den sonra bu arkadaşlık sitesini buldum ve buraya ilan açmak ve sizlere kendimi tanıtmak ve eğer benim gibi tavsiye arayan ve kararsız kalan arkadaşlara biraz olsun yardımcı olmak için bu ilanı açmak istedim.

  Ben bu siteyi bir tavsiye üzerine buldum. Ve açıkçası da tam olarak istediğim gibi bir site. Herhangi bir kayıt olur iken olsun mesajlaşır iken olsun yada daha sonradan ücret istemeyen ve öyle eğlence için değil de gayet içinde ciddi niyetli insanların bulunduğu bir site olarak tam olarak istediğim gibi bir site bulduğuma sevindim. Ve eğer benim gibi biraz ayrıntılı araştıran ve kendinize uygun bir site aramaya çalışıyorsanız size arkadaş bulma sitesi tavsiye edebileceğim bu arkadaşlık sitesi çok uygun olduğunu söyleyebilirim. Ve umarım benim gibi arkadaşlık sitesi arayan arkadaşlara biraz olsun yardımcı olabilirim bu ilanla.

  Arkadaş Bulma Sitesi Tavsiye - - Bayan, + Tümü - Yorum arkadaş 81 13 Temmuz 2020 13 Temmuz 2020 — 16:05

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017