arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Arkadaş Bul Twitter

 • İsim : Güzin
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Arkadaşlık
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 650
 • Arkadaş Bul Twitter

  Güzin; Profiline Mesaj Gönder

  Aslında günümüzde artık sosyal medyalar o kadar yaygın ki hayatımızın her yerin de bunun için ben de arkadaş bul twitter da arkadaş edinmek de aslında herkesin kullandığı veya diğer sosyal medyalar da bu şekilde.

  Ben de herkes gibi twitter kullanıyorum veya herhangi bir sosyal medya kullanıyorum. Ancak buralar da kendine göre arkadaş bulmak yada arkadaş edinmek oldukça zor. Tabi onlar da sosyalleşmek için kullanılıyor ancak buralarda insanın kendine göre konuşacak dürüst ve seni anlayan dinleyen gerçek bir arkadaş bulmak oldukça zor. Ancak sosyalleşmek için kullanılıyor. Ben de bunun için arkadaş bul twitter ilanını bu arkadaşlık sitesine açmak istedim. Twitter dan benimle arkadaşlık kurmak isteyen arkadaş edinmek isteyen ve benim gibi yeni insanlarla tanışmak isteyen bayan veya erkek arkadaş aradığımdan dolayı bu ilanı açmak istedim. Twitter olsun facebook olsun bir çok arkadaşlık sitesi mevcut. Ancak bunlar da gerçek bir hesapla gerçek bir arkadaş bulmak oldukça zor. Kullanan kişiler bilebilir ki buralarda bir sürü sahte hesaplar da mevcut bu yüzden kimin gerçek hesabı olduğunu bilmek zor. Bu nedenden dolayı benim gibi sosyal medyalar üzerinden konuşmak isteyen ve tanışmak isteyen bayan veya erkek arkadaş arıyorum. Amacım sohbet etmek tanışmak arkadaşlık başka amaçlar için burada değilim. Ve bu gibi amaçlar için yazan kişilere de kesinlikle cevap vermem.

  Amacı benim gibi arkadaşlık olan sohbet etmek isteyen ve arkadaş bul twitter konuşmak tanışmak isteyen sohbet etmek isteyen yaşı veya özel hayatı beni ilgilendirmez. Benim için dürüst, saygılı, samimi olması yeterli. Benim gibi arkadaş edinmek isteyen arkadaş bulmak isteyen arkadaşların cevaplarını beklerim.

  Arkadaş Bul Twitter - - Bayan, + Tümü - 1 Yorum arkadaş 81 15 Temmuz 2020 15 Temmuz 2020 — 13:47

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  1. selam Mehmet ben aydından bende sizin gibi bir arkadaş arıyorum uyarsa konuşuruz amaç dostluk arkadaşlık değilmi ararsan sevinirim.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017