arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Sohbet Programı

 • İsim : Melek
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Arkadaşlık
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 141
 • Sohbet Programı

  Melek; Profiline Mesaj Gönder

  İyi günler eskiden sohbet hatları Sohbet Programı sohbet edecek arkadaşlar bulurduk. Bunu özellikle de akşam saatleri televizyonda çıkardı. Ancak bu eskiden di. Şimdi ise bu eskiden olduğu gibi değil. Artık internet aracılığı ile günümüzden daha çok sohbet programı aracılığı ile insanlar artık daha çok birbiri ile sohbet etmekte.

  İşte bunun için bende birisiyle sohbet etmek konuşmak istediğim için sohbet programı bakıyordum. Ancak bu gibi internet ortamında çok olması da bir şeyi değiştirmiyor. Sohbet edebileceğimiz veya özel odaların olabileceği bir sürü odalar yada programlar olmasına rağmen ben bunların içerisinde kendime uygun olanı bulmakta zorluk çekiyorum. Çünkü baktığımızda bir sürü ortam yada program yada arkadaşlık üzerine bir çok yer var ancak bunların içerisinde hangisinin gerçekten istediğim gibi olduğunu bilemedim. Deneme yanılma yöntemi ile de bir sürü sitelere bakmak gerektiğini gördüm. Ancak tam olarak bu da istediğim gibi sonuçlanmadı. O yüzden ben de tanışabileceğim sohbet edebileceğim arkadaşlık kurabileceğim kendime göre yada düşünceme göre en uygun olan yeri bulmak istedim. Ve bu da bu arkadaşlık sitesi daha uygun olarak gördüm. Ben bekar çalışan hem okuyan bekar yalnız yaşayan bir bayanım. Benim gibi arkadaşlığa dostluğa önem veren ve sohbet etmek isteyen konuşmak isteyen arkadaşlık kurmak isteyen ve tanışmak isteyen arkadaş arıyorum.

  Benim için önemli olan benim gibi düşünmesi ve dürüst bir arkadaşlık istemesi benim için bunlar önemli. Çünkü baktığımızda gerçekten insanlar artık sosyalleşemiyor yada buna vakit ayıramıyor. Ve bende aynı şekilde olduğundan sohbet edebileceğim ve arkadaşlık kurabileceğim sohbet programı bakmak ve kendime arkadaş bulmak istedim. İlgilenen arkadaşların cevaplarını beklerim.

  Sohbet Programı - - Bayan, + Tümü - Yorum arkadaş 81 30 Ekim 2022 30 Ekim 2022 — 11:17

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017