arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

60 Yaş Üstü Sohbet

 • İsim : Berna
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Arkadaşlık
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 135
 • 60 Yaş Üstü Sohbet

  Berna; Profiline Mesaj Gönder

  Merhabalar ben 60 yaşında bekar bir bayanım. 60 Yaş Üstü Sohbet, Aksaray’da yaşıyorum. Dürüst saygılı kibar nazik anlayışlı bir bayanım. Eşim 8 yıl önce vefat etti. Aslında evlenmeyi düşünmüyordum. Ancak insan tek başına hayat yürümüyor diyebilirim. Çünkü tek başına olması hayatta kötü bir durum. Bu yüzden bende sohbet edebilmek için bu ilanı açmak istedim.

  Aksaray’da yaşıyorum dürüst saygılı bir bayan olarak kendime göre düzenli bir hayatım var. Evliliğimden 3 çocuğum var. 3 de artık büyüdü kendi hayatlarını yaşıyor kendi ailelerini kurdu. Ben de oldukça yalnız bir bayanım. İşte bende bunun için 60 yaş üstü sohbet edebileceğim bir arkadaş bulabilmek için buraya ilan açmak istedim. Benim gibi düşünen ve arkadaşlık kurmak isteyen ve düşünen burada bir arkadaş edinmek istiyorum. Evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven kültürlü bir bayanım. Benim gibi hayatında yalnız olan ve arkadaş edinmek isteyen bir bey arıyorum. Önemli olan insanını kendini bilmesi ve gerçekten ne istediğini bilmesi önemli olan şeyler olduğunu düşünüyorum. Boş vakitlerim de kitap okumak ve gerçekten eğlenmek gezmeyi seven bir bayanım. Yaşım 58 benim gibi bunlardan hoşlanan ve arkadaşlık yapmak isteyen bir arkadaş arıyorum.

  Önemli olan birbirimizi tanımak ve arkadaşlık kurabilmek diye düşünüyorum. Evlenmiş ayrılmış veya benim gibi eşi vefat etmiş bir bey olabilir. Benim gibi 60 yaş üstü sohbet etmek ve arkadaşlık kurmak isteyen beylerin cevaplarını beklerim.

  60 Yaş Üstü Sohbet - - Bayan, + Tümü - 1 Yorum arkadaş 81 6 Kasım 2022 6 Kasım 2022 — 13:39

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  1. İki yılda fazla bir süre geçti eşimi kaybedeli.İki çocuğum var evliler.Yaşaseviyeleri yükse ekonomik sosyal ve eğitimleri bakımından.Oğlum doktor kızım mimar.kendi ssirketleri var.Mutlu bir yaşam sürüyorlar.Ben özgür yaşamatı seven bir insanım.Ressamım.35 yıl İzmirin önemli liselerinde Resim öğretmenliği yaptım.İstanbul şimdi mimar sinan üniversitesi olan devlet güzel sanatlar akademisi yüksek resim bölümünden mezunum.Ressam olarak profesyonel çalışmalarım öğretmenliğim süresice devam ettim Bir çok kişişisel sergiler açtım taki 2011 yılına kadar oyıl öğretmen olan eşimin kansere yakalanışına kadarçalışmalarım devam etti.Ve eşime adadığım bir yaşamım başladı.sonuçta on yıldan fazla çocuklarımında desteğiyle ona tüm sevgimle kimseye yük etmeden baktım on yıl dan biraz fazla yaşatabildim.Onunlakarşılıklı saygı vesevgiyle 49 yıl hayatı paylaştık.İki yıldır hala yüreğimde yangınlar devam ediyor.Çocuklarım bana daima bir arkadaş bulmam yönünde öneriler yapıyor.Bu güne kadar ne onların yaşamına karıştı nede benim yaşamıma karıştırmadım.Zaten onlarıda böyle bir şey istemezler öğle yetiştirdik.Rahmetli eşimdeyaşamının son yıllarında kendisinden sonra yaşamımda bir arkadaş edinmemi önerirdi.Ekonomik durumum oldukça iyi.Sağlık durumum yaşıma göre çok iyi.Yalnız yaşıyorum.Bir termalli sitede dairem ve birde yazlığım var.Her işimi kendim yapıyorum.Bir dost arkadaşla beraber hayatımın geri kalanını kaliteli kültür zenginliği içinde yaşamak paylaşmayı artık düşünüyorum.Sizle iletişim kurup saygın bir arkadaşlığımız olursa sevinirim.Daha fazla uzatmadan ilk defasize elimi uzatıyorum.tutmayı isterseniz görüşebiliiriz.Sağlıkla saygılar….

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017