arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Sohbet Açma Konuları

 • İsim : Büşra
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Arkadaşlık
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 124
 • Sohbet Açma Konuları

  Büşra; Profiline Mesaj Gönder

  Sohbet Açma Konuları; birisiyle tanışınca yada hayatına birisi girince yeni insanlarla tanışacak sohbet etmek aslında güzel bir durum ama bir o kadar da bu durum zor bir olabiliyor. Çünkü bir bayan olarak tanımadığın kişilerle sohbet etmek konuşmak yada hayatında sohbet edilecek bir konu bulmak zor olabiliyor. O yüzden de sohbet açma konuları bakarak yada bularak bu konuda yardımcı olabilir bize.

  Bu da bize bu konuda yardımcı olacak pek bir şey bulamamış olsak bile yeni insanlarla tanıştığımızda veya birisiyle arkadaşlık kurduğumuzda genellikle sohbet konusunda çekingen oluruz. Çünkü tam olarak ne konuşacağımızı yada nasıl sohbet edeceğimizi bilemeyiz ve özellikle bir sohbet konusu bulmak o konu hakkında konuşmaya başlamak her açıdan iyi olur. Ancak baktığımızda bu pek mümkün olmuyor diyebilirim. İşte bu yüzden ben de sohbet açma konuları bakmak veya değinmek istedim. Arkadaş bulmak edinmek çok güzel bir durum. Yeni insanlarla tanışmak yeni arkadaşlıklar kurmak gittiğin yerde yada girdiğin ortamda direk senin konuşman aktif olmak bir yandan güzel bir durum olabiliyor. Ancak dediğim gibi hiç bir konu olmayacınca ve birisinin seninle konuşmasını beklemek de bir o kadar sıkıcı olabiliyor. İşte bu yüzden özellikle konular ve sohbet edecek konuların olması çok önemli bence.

  Özellikle bu durum yeni arkadaşlıklar kurar iken ve yeni insanlarla tanışınca çok aktif olabiliyor veya lazım olabiliyor. Çünkü arkadaşlık kurmak sohbet etmenin bir temeli diye düşünüyorum. Tabi sizinde fikirleriniz vardır ve farklı düşünebilirsiniz veya sohbet başlatmada bir sıkıntı yaşamıyor olabilirsiniz ama ben bu şekilde olmadığımdan dolayı düşündüğüm şeyi sizinle paylaşmak istedim. Bunun için de sohbet açma konuları bu açıdan önemlidir.

  Sohbet Açma Konuları - - Bayan, + Tümü - Yorum arkadaş 81 11 Aralık 2022 11 Aralık 2022 — 12:37

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017