arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Sohbet Arkadaşı Arıyorum

 • İsim : Melis
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Arkadaşlık
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 311
 • Sohbet Arkadaşı Arıyorum

  Melis; Profiline Mesaj Gönder

  Merhabalar ben aslında bekar bir bayanım. Daha önce bazı yerlerde kendime uygun arkadaş bulmaya çalıştım ancak pek olmadı. Çünkü sahte hesaplar yada gelmeyen cevaplar nedeniyle uzun bekleyişler oluyordu.Ancak benim istediğim sohbet arkadaşı arıyorum karşılıklı birbirimizi anlayabileceğimiz sohbet edebileceğim bir arkadaş arıyorum.

  Kırşehir de yaşayan bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran bir bayanım. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Çünkü düşünmedim hemde karşıma çıkacak doğru kişiyi bulamadım. Bu nedenden dolayı da evlilik yapmadım. İnsanlara zor güvenirim. Saygılı dürüst sıcak kanlı evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven bir bayanım. Yaşım 28 bekarım. Benim istediğim sadece sohbet arkadaşı arıyorum karşılıklı konuşabileceğim birbirimizi anlayabileceğimiz konuşabileceğimiz sohbet edebileceğimiz belli bir saygı içerisinde konuşabileceğim sohbet edebileceğim konuşabileceğim bir arkadaş arıyorum.Arkadaşlık kurabileceğim seviyeli bir sohbet edebileceğim konuşabileceğim bir arkadaş arıyorum. Bunun için de ben de bu arkadaşlık sitesine ilan açmak istedim.

  Ne kadar insanlar yalnız olmaktan mutlu olmasa da aslında ben böyle olmaktan gayet mutluyum. Çalışan kendi ayakları üstünde duran saygılı bir bayanım. Sadece tek istediğim konuşabileceğim sohbet edebileceğim konuşabileceğim bir bayan yada erkek arkadaş arıyorum. Günlük şeylerden konuşabileceğim yada kendimizden konuşabileceğim bir sohbet arkadaşı arıyorum bunun için de ilgilenen arkadaşların cevaplarını beklerim.

  Sohbet Arkadaşı Arıyorum - - Bayan, + Tümü - Yorum arkadaş 81 28 Mayıs 2021 28 Mayıs 2021 — 11:35

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017