arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Arkadaş Sohbet Sitesi

 • İsim : Nesrin
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Arkadaşlık
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 377
 • Arkadaş Sohbet Sitesi

  Nesrin; Profiline Mesaj Gönder

  Merhabalar aslında artık günümüze bakınca bu gibi arkadaşlık siteleri yada uygulamaları yada ortamları artık çok yaygın. Hele insanlar daha çok içine kapandıkça bu gibi yerlere olan ihtiyaç yada istek her geçen gün daha da artmakta. Durum böyle olunca bende arkadaş sohbet sitesi kendime uygun bir ortam bulabilmek için buraya bakmak istedim.

  Yaşım 37 bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran saygılı dürüst samimi kibar narin içten bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık ne yazık ki. Bu evliliğimden bir çocuğum var ve benimle birlikte kalıyor. Pek öyle bir sosyal bayan değilim. Evi ve çocuğu işi ile ilgilenen bir bayanım. Benim istediğim artık bakınca yalnızlık oldukça beni bunalttı ve konuşabileceğim sohbet edebileceğim birbirimizi tanıyabileceğimiz anlayabilecek bir arkadaş aramak istedim. Ama bir sürü yer arasında kendime uygun olan bir yeri bulmak da zor oldu. Çünkü daha önce bu gibi bir yerlere katılmadım. Ancak herkesin hayatında yaşadığı ilk defa tecrübe ettiği şeyler olabilir. Ve ben de bir kez olsun arkadaş sohbet sitesi bakmaya ve eğer bulursam da kendi adıma ilan açmaya karar verdim. Bursa da yaşıyorum.Maddi konuda bir sıkıntım yok. O şekilde bir bayan da değilim.

  Amacım sohbet edebileceğim konuşabileceğim arkadaşlık yapabileceğim bir arkadaş arıyorum. Günümüzde birbirini anlayan gerçekten arkadaş anlamında destek olan anlayan seni dinleyen gerçek bir arkadaş dost bulmak zor oluyor. Hele benim gibi dul bir bayan olunca bu daha da zor bir durum oluyor. Bunun için de arkadaş sohbet sitesi bakmaya ve bu ilanı açmaya karar verdim. Beni anlayacak dinleyecek seviyeli arkadaşlık kurmak sohbet etmek isteyen arkadaşların cevaplarını beklerim.

  Arkadaş Sohbet Sitesi - - Bayan, + Tümü - Yorum arkadaş 81 4 Haziran 2021 4 Haziran 2021 — 13:02

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017