arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Arkadaş Sohbet Uygulaması

 • İsim : Aynur
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Arkadaşlık
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 464
 • Arkadaş Sohbet Uygulaması

  Aynur; Profiline Mesaj Gönder

  Artık günümüz için kullanılan uygulamalar yada siteler genellikle insanların sosyalleşmesi daha çok bunun üzerine olan siteler yada uygulamalar var. Her geçen gün yeni uygulamalar çıkmakta. Bunların çoğunluğu da genellikle arkadaş sohbet uygulaması oluyor.

  Bir kişi bunaldığında da yada yalnız olduğunda yada konuşacak birisine ihtiyaç duyduğunda aklına artık direk internette bir arkadaş edinmek bulmak geliyor. Çünkü günümüz artık eskisi gibi değil. İnsanlar artık her şeyini bilgisayardan internetten hallediyor ve her geçen gün daha da çok gelişiyor. Bunun sonucunda da arkadaş sohbet uygulamasıgün geçtikçe çoğalmakta ve bu gibi olaylar olmaya devam etmekte. İşte ben de bunun için burada ilanımı açmak istedim. Hem biraz olsun kendi düşüncemi anlatmak hem de biraz olsun kendimi tanıtmak. Aslında benim de istediğim telefonda ücretsiz konuşabileceğim kullanabileceğim bir uygulama aramaktı. Ama baktığımda bir sürü uygulama içerisinde kendime yada düşünceme uygun bir uygulama bulamadım. Bunun için de bu arkadaşlık sitesini bulunca buraya kendimi tanıtmak için ilan açmanın daha mantıklı olacağını düşündüm. Çünkü artık insanlar nerede olursa olsun kendine arkadaş edinmek istediği zaman sayfalarda yada sitelerde yada bu tarz uygulamalar da her şekilde arkadaş bulma yada sohbet için arkadaş edinmek istiyor. Aslında ben de bekar yalnız yaşayan ve çalışan kendi ayakları üstünde duran bir bayan olarak benim de istediğim sohbet edebileceğim arkadaşlık kurabileceğim dertleşebileceğim günlük hayatımızdan konuşabileceğim seviyeli bir arkadaşlık aradığım için.

  Bu gibi bir arkadaşlık sitesinde şansımı denemek istedim. Sonuçta artık herkes bu gibi yerlerde kendine uygun arkadaş yada hayat arkadaşı yada evleneceği insanı burada arıyor. Benim için şu an arkadaşlık sohbet edecek birisi olması önemli. Çünkü dertleşebileceğim seviyeli bir sohbet edebileceğim bayan veya erkek arkadaş arıyorum. İlgilenen arkadaşların yada benim gibi arkadaş sohbet uygulaması bakan arkadaşların cevaplarını bekliyorum.

  Arkadaş Sohbet Uygulaması - - Bayan, + Tümü - 2 Yorum arkadaş 81 21 Mayıs 2021 21 Mayıs 2021 — 12:25

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  1. Merhabalar ben kız arkadaş arıyorum müsaitseniz görüşelim numaram.

  2. Yazılarınızı kabul ediyorum ve şunu da bilmeliyiz ki yoldaşınız olmazsa hayat acı olur… Ben Azerbaycan’dan, İran’dan gelen bir elçiyim ve 30 yıldır Danimarka’da yaşıyorum… ve Avsallar’da. Alanya yakınlarında deniz kenarında bir dairem var. … Çoğunlukla Türkiye’deyim.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017