arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Kız bulma sitesi

 • İsim : Fatma
 • YAŞ : 27
 • Şehir : İstanbul
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Dul
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Evlilik
 • Aradığı : Bey
 • Profil Skoru : 2172
 • Kız bulma sitesi

  Fatma; Profiline Mesaj Gönder

  Fatma ben, İstanbul dan yazıyorum. 27 yaşında dul bir bayanım. Daha önce başımdan bir evlilik geçti. Kısa süren bu evlilikten çocuk sahibi değilim. Buraya profil ekleme nedenim dürüst bir bey bularak hayatımı birleştirmek yani evlenmek istememdir. Genellikle sessiz içine kapanık bir yapım var, evcimen bir bayanım denebilir. Çalışıp kendi ayaklarım üzerinde durmaya çalışıyorum. Tüm zamanımı işime ve artan zamanlarımı da kendime ayırıyorum. Sosyal hayatım pek olmayınce yeni birileri ile tanışmak gibi bir şansım olamıyor maalesef ki. Bu nedenle böyle bir arkadaşlık sitesinde evlilik profili oluşturmak hayatımın bu döneminde çok uygun geldi bana.

  Aradığım bey herşeyden önce dürüst bir kişiliğe ve dürüst bir yaşantıya sahip olmalı. Bu ilk kriterim olsa da en fazla dikkat edeceğim kriterlerim arasında. Ayrıca evliliğe hazır her bey gibi ailesine bakabilecek bir gelire ve sürekli bir işe sahip olmalı ki evliliğe hazır olan her beyde olması gereken ve genel bir şart olduğunu düşünüyorum. Çok büyük maddi hayallerim yok yeter ki mutlu olalım gerekirse çalışıp beraberce kazanırız. Dış görünüş olarak herhangi bir kriterim yok. Asıl güzelliğin insanın kendi içinde olduğunu düşünüyorum. Geçen onca yalnız zamandan ve tadığım onca insandan sonra bu düşüncemden artık eminim. Kriterlerime uymayanların mesaj atmamalarını rica ediyorum çünki geri dönüş yapmayacağım. Kriterlerime uyan beylerin de hangi kriterlerime uyduklarını ya da biraz olsun kendilerinden bahsederlerse çok daha doğru bir ön yargıya sahip olurum. Mesajlarınızı bekliyorum.

  Kız bulma sitesi - - Bayan, + Tümü, İstanbul - 5 Yorum arkadaş 81 4 Şubat 2018 14 Şubat 2018 — 13:53

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  1. Merhaba.

  2. naber.

  3. Merhaba bana mutlaka yaz.

  4. Bu benim numaram sohbet için ara

  5. bir aşk uğruna dost edindiğim,bir aşkı dost diye kaybettim.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017