arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Ücretsiz Arkadaş Siteleri

 • İsim : Rüya
 • YAŞ : 29
 • Şehir : Muğla
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Arkadaşlık
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 652
 • Ücretsiz Arkadaş Siteleri

  Rüya; Profiline Mesaj Gönder

  Ben 29 yaşında çalışan kendi ayakları üstünde duran bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden bir çocuğum var. VE yaptığım bu evlilik ne kadar sevsem de arada saygı ve sevgi olmadıktan sonra ve tek taraflı çabalamanın bir işe yaramadığı süre boyunca çok düşündüm ve ayrılmaya karar verdik. Ondan sonra kendimi göre bir ücretsiz arkadaş siteleri bulmak için internete bakar iken bu arkadaşlık sitesini buldum.

  Ve buraya kendi adıma bir ilan açıp bırakmak ve benim de bir ilanım olsun demek istedim. Çalışıyorum Muğla da yalnız çocuğumla birlikte yaşıyorum. Erken yaşta bir evlilik yaptım sevgiye inandım ancak çok yanlış bir tercih olduğunu sonradan anlamış olsam da sonuçta bu ciddi bir evlilik ve bozmak istemedim. Ancak olmayacağına karar verdikten sonra yapacak fazla bir şey yoktu ve ayrıldık. Pek sosyal bir bayan değilim. Daha çok boş vakitlerimde yada işten arta kalan zamanlarda çocuğumla ilgilenmeyi onu mutlu etmeyi isterim ve bunun için uğraşan bir bayanım. Dürüst, saygılı, samimi,sıcak kanlı ailesini seven ve ailesi ile ilgilenmeyi çocuğu ile vakit geçirmesini seven ve ilgilenmesini seven bir bayanım. Gel gelelim burada yada kendime neden bir ücretsiz arkadaş siteleri bakmak istediğimi açıklamaya. Sebebi hem yalnızlığımdan dolayı ancak şunu belirtmek isterim ki tekrar evlilik gibi bir düşüncem yok yada şöyle diyeyim henüz bu şekilde bir düşüncem yok. Bu nedenden dolayı burada sadece konuşacak vakit geçirebileceğim seviyeli bir arkadaşlık kurabileceğim ve sohbet edip dertleşe bileceğim ve konuşabileceğim bir arkadaş arıyorum. Bu nedenden dolayı buraya kendi ilanımı oluşturmak ve bırakmak istedim.

  Bana yazacak kişilerin ilk başta maddi bir amaç için burada değilim ve bu gibi tekliflerle gelenlere kesinlikle cevap vermem bunu belirtmek isterim. Benim amacım. Seviyeli bir arkadaşlık kurmak ve seviyeli bir sohbet gerçekleştirmek için buraya arkadaşlık sitesine bakmaya yada ücretsiz arkadaş siteleri bakmaya başladım. Dürüstlük, saygı ve samimiyet benim için çok önemlidir. Benim gibi arkadaşlık kurmak isteyen bayan veya erkek arkadaşların mesajlarını beklerim. Yaşı veya nerede yaşadığın bir önemi yok benim için arkadaşlık kurmak seviyeli bir sohbet etmek ve konuşmak isteyen arkadaşların cevaplarını bekliyor olacağım.

  Ücretsiz Arkadaş Siteleri - - Bayan, + Tümü, Muğla - Yorum arkadaş 81 2 Mayıs 2020 2 Mayıs 2020 — 10:49

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017