arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Evlilik Güzel Sözler

 • İsim : Mısra
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Evlilik
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 543
 • Evlilik Güzel Sözler

  Mısra; Profiline Mesaj Gönder

  Evlilik iki insanın hayatını birleştirmesi aynı yastığa artık bundan sonra baş koyması ve aynı hayatı artık birbirlerini her zaman yanın da olacakları sözünü verdiği bir aile kurmadır. Bazen evlilik yıl dönümüz için yada evlilik teklifi eder iken buna dair evlilik güzel sözler ararız ve bulmaya çalışırız.

  Bazen bu gibi durumlarda insanlar içinden geldiğini söylemesi ne kadar güzel olsa da heyecan dan yada aynı şeyleri söylemektense farklı bir şeyler söylemek isterler ve bunun için de evlilik güzel sözler hayatlarında ki değer verdiği kişiye ona yakışacak onu mutlu edeceğini bildiği güzel sözler arar ve bu sözlerle ya evlilik teklifi yada yıl dönümlerini kutlamak isterler. Ve bu sözler her zaman aslında her yerde karşımıza çıkar. Ama faklı herkesin kolayca bulabileceği yada herkesin kullandığı bir söz olmasın dan daha çok bence için den geçen senin hissettiğin duygular daha önemli olur. Çünkü bu duygular önemli. Karşında başka sözler değil de bence burada kendi hissettiğin sözler daha önemli olur. Şayet ben birisi bana bir teklif yapsa yada evlilik ile ilgili bir söz söylese bunu başka bir yerden almasını istemem bana karşı hissettiği duyguları bilmek isterim ve onu söylemesini isterim. Ama artık çoğu kişi anlamlı sözler arasa da yada arkadaşına dostuna sevgilisine eşine söz söylemek istese artık günümüzde bu sözleri paylaşan sitelerden alıp söyleyeceği kişiye söylüyor yada mesaj atıyor ya da sosyal medyalarda paylaşıyorlar.

  Ancak bana göre benim için önemli olan bence bunun tam tersi. O sözleri herkes söyler ama senin için de ki duyduğun hisleri başka kimse söyleyemez bunun için bence evlilik güzel sözler aradığınızda içinizden geçen güzel sözleri söylemek daha önemli diye düşünüyorum. Bu hem sizin kendinizin karşınızda ki kişiye ne hissettiğinizi kendiniz de öğrenmiş olursunuz.Bu yüzden içinizde ki duygular hep sizi hep de karşınız da ki kişiye de iyi geleceğini düşünüyorum.

  Evlilik Güzel Sözler - - Bayan, + Tümü - Yorum arkadaş 81 3 Eylül 2020 3 Eylül 2020 — 13:20

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017