arkadas81.com

Arkadaş Sohbet Telefon Numaraları üyeliksiz kolayca arkadaşlık ilanı oluşturabileceğiniz ve diğer profil sahipleri ile ücretsiz kolayca mesajlaşma yorumlar ile iletişim kurmanızı sağlar...

Evlilik Hazırlıkları

 • İsim : Sinem
 • YAŞ : Belirtilmemiş
 • Şehir : Belirtilmemiş
 • Cinsiyeti : Bayan
 • Medeni Hali : Bekar
 • Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
 • Amacı : Evlilik
 • Aradığı : Bay
 • Profil Skoru : 457
 • Evlilik Hazırlıkları

  Sinem; Profiline Mesaj Gönder

  İyi günler evlilik her genç kızın isteyeceği çocukluğundan beri hayalini kurduğu bir olgudur. Dışarı çıkıp herhangi bir genç kıza bekar bir kıza sorsak hepsinin hayalleri evlilik hakkında da hayalleri vardır. Ve bunun için de evlilik hazırlıkları olur.

  Her evlenecek kişi aslında biraz yorucu biraz heyecanlı ve mutlu oluyor. Evlilik güzel bir durum evlenmek aile kurmak çok güzel bir şey. Sevdiğin kişi ile evlenmek sonsuza kadar onun yanında olmak onunla artık ayrı bir hayata başlamak gerçekten güzel bir şey. Ancak bu aşamada evlilik hazırlıkları yapar iken insanlar biraz yoruluyor. Bir de bu durumun içine aileler girdiğinde ve anlaşamazlıklar yaşanınca insan daha çok yoruluyor. Şayet bu ben evlenirken yaşadığım sorunlar olmuştu. Aslında hazırlık aşamasında olmuştu ne kadar basit gibi yada ufak sorunlar gibi gözüksede insan yoruluyor yorucu bir durum oluşuyor. Bu konu nereden geldi derseniz aklıma aslında arkadaşımla nette sohbet eder iken bu konu açılmıştı ve eski zamanlar gözümde canlandı. Ve bunu da bu takip ettiğim arkadaşlık sitesinde paylaşmak istedim.

  Sizin de bileceğiniz gibi yada anlayacağınız gibi bazen bu evlilik hazırlıkları yada bu durumlar hele uzun zamandır hayalini kurduğun evlilik hayatında yaşanıyorsa ve yorucu bir hale geliyorsa aynı zamanda da insan biraz korkuyor ancak yine de bunlar bana göre tatlı heyecanlar ve tatlı korkular. Güzel bir duygu her şeye rağmen insanın en mutlu günü oluyor. Ben bu şekilde düşünüyorum en azından.

  Evlilik Hazırlıkları - - Bayan, + Tümü - 1 Yorum arkadaş 81 4 Eylül 2020 4 Eylül 2020 — 14:05

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  1. Merhaba Sinem Hanım , nasılsınız ?
   Hangi şehirde yaşadığınızı bilemiyorum , ben İzmir’de yaşıyorum.
   İzmir’de yaşamayı düşünürseniz bana yazar mısınız ?
   Görüşmek umudu ile…

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren arkadas81.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kolay Arkadaşlık İlanları © 2017